GT Racing 2 od Gameloftu zdarma ke stažení v Obchodě Play

Real Racing 3 od EA Games má po CSR Racing dalšího konkurenta. S GT Racing 2: The Real Car Experience, jak zní celý název, přišel Gameloft mezi fanoušky spálených gum a uřvaných motorů, aby jim zdarma nabídl famózní zážitek z řízení rychlých aut, které by si v reálu většina hráčů nikdy nemohla dovolit… Pokračování textu GT Racing 2 od Gameloftu zdarma ke stažení v Obchodě Play

Humble Mobile Bundle 2 – šest her na Android za libovolnou cenu podruhé

Projekt Humble Bundle od nás již jistě znáte a víte, že zde dostanete velmi zajímavé kousky herního softwaru pro vaše Android zařízení a většinou také i pro ostatní platformy. Nyní je k dispozici druhá akce určená jen a pouze pro Androidy. Opět za libovolnou cenu získáte minimálně 4 hry a když připlatíte, získáte 2 další a časem možná ještě více. Pokračování textu Humble Mobile Bundle 2 – šest her na Android za libovolnou cenu podruhé

Riptide GP2: osvěžující hra na vodních skůtrech

V letních vedrech se nám zcela jistě nechce dělat nic, při čem bychom se cítili ještě více zmožení. Pro tyto dny Vám doporučujeme zcela jistě osvěžující zajímavou hru, ve které se rozhodně namočíte. Jedná se o závody na vodních skútrech. Hráči si užijí špetku adrenalinu a pořádnou porci zábavy.

Pokračování textu Riptide GP2: osvěžující hra na vodních skůtrech

EA Games přineslo obří update pro Real Racing 3, ale…

Real Racing 3 se dočkal aktualizace, která přináší dva nové výrobce – Mercedes-Benz a Bentley. Zdarma se tak můžete prohánět opět větším množstvím aut. Celá aktualizace má ovšem jedno ale, na které upozorňují sami hráči.

Ať chcete nebo ne, metoda hraní Free to Play je dnes velmi oblíbená. Určitě je to také proto, že všichni kdo platí, tak platí až hře propadnou a to jim utratit nějaký ten bakšiš za lepší postavení ve hře tolik nevadí. Sice dost často utratí mnohem více peněz než by za hru utratili, pokud by za ni dali jednou naráz 150 korun. To jim ale taky nevadí. A firmy si pakují kapsy penězi závislých hráčů a to jim už vůbec nevadí.

EA Games je jednou z firem, která se, dle mého názoru, tímto systémem zprasila snad nejvíc ze všech. Její touhou není udělat co nejlepší hru pro hráče, ale udělat dostatečně dobrou hru pro hráče, aby si napakovala kapsy co nejvíce. Neboli kašleme na hráče, hlavní jsou akcionáři. Osobně tento druh her nemám rád a není to proto, že bych nechtěl platit. Sám jednu hru, které každý měsíc až dva přisypu deset dolarů, abych získal něco navíc, hraju a jelikož vidím tu spoustu tvrdé práce, kterou do hry dávají, nemám s tím nejmenší problém. Problém je v tom, že ve většině Freemium her je pohodlné hraní hry bez placení nemožné. Nikdo nemá rád čekání, když už se pořádně rozjede a na to vývojáři spoléhají. Buďto tedy budete sázet na to, že si vždycky jednou za čas odjedete jeden závod, protože platit nechcete, nebo hru hrát přestanete, nebo budete platit dokud budete živi.

nexusae0_2013-03-02-16.27.08nexusae0_2013-03-02-16.32.31nexusae0_2013-03-02-13.17.16-1

Ale zpět k Real Racing 3. Novinek je více, než jen dva noví výrobci vozidel. Nově také můžete závodit v Časovce, také vás čeká Clean Race, denní bonusy za závodění, vylepšená grafika a co hlavně – nový způsob postupu. Na ten si hráči stěžují nejvíc.

Když se podíváte v těchto dnech na Obchod Play na komentáře hráčů, zjistíte, že většina jich má společný problém. Menu se stalo po nové aktualizaci nepřehlednějším a hlavně nový způsob postupu vám nedovolí nakoupit si na co máte peníze, ale musíte odjezdit určité množství závodů a vyhrát určité množství trofejí. S tím je opět spojeno více čekání nebo více placení. EA Games na to jde prostě přímo – zaplať nebo běž.

Jelikož je hra zdarma, nic vám nebrání zkusit si ji na vlastní kůži. Jediné co musíte mít je dostatek místa, protože hra ukousne kolem 1.2 GB místa z vašeho Android zařízení.

[appbox googleplay com.ea.games.r3_row]
Zdroj: Obchod Play
Obrázky: Android Police

Draw Race 2 – revoluční ovládání závodních her

Android her je jako hub po dešti. Snadno se hledají, ale ne každá se hodí do výtečného guláše. Vývojáři se v posledních letech doslova předhánějí o koncové zákazníky, avšak v tom spěchu zapomínají, že kvantitou tu kvalitu nevytvoří. Google Play je napěchovaný herním balastem, který beztak nikdo nehraje, a těch originálních titulů je opravdu poskromnu. Naštěstí máte nás. Tým redaktorů, kteří občasně vytáhnou nějaký ten titul, jenž stojí za vyzkoušení. Většinou nabízíme hry zdarma, ale rovněž nezapomínáme na plnohodnotné tituly předních vývojářských es. Tentokrát vám představíme celkem zajímavou závodní pařbu Draw Race 2, která je na Google Play nabídnuta za necelých 80 Kč.

Tento herní kousek kloubí hned několik závodních her najednou. Můžete tak usednout za volant formule, osobního automobilu nebo mnohých dalších dopravních prostředků. Nutno podotknout, že se s tím vývojáři poprali hodně slušně. Dalo by se říci velmi netradičně. Pokud jste si zvykli na obvyklé ovládání šipkami či gyroskopem, tak na všechno hodně rychle zapomeňte. Tentokrát si dráhu budete kreslit, a teprve poté usednete za volant. Vaším jediným úkolem bude přidávání turba. Princip vykreslení závodní trajektorie vězí v pohybu prstu po displeji. Dokonce musíte dráhu automobilu prstem zpomalovat v těch nejzáludnějších zatáčkách. Z počátku to jde i bez brzd, ale v pozdějších kolech se přesvědčíte, že bez pořádné strategie zkrátka nevyhrajete.

Aby toho nebylo málo, tak se různě po závodní dráze ledabyle povalují bodíky, které se vyplatí sbírat. Tím můžete získat mnohem vyšší skóre. Draw Race 2 je konečně po dlouhé době něco originálního. Závodních titulů je velké množství. Všude jde o to samé. Překvapit hráče rozsahem nebo povedenějším grafickým zpracováním. V Draw Race 2 se pokoušejí uživatele operačního systému Android překvapit zcela novým principem ovládání. Pokud máte přebytečných několik málo desítek korun, tak vřele doporučujeme.

[app]com.chillingo.drawrace2gplay.android.row&hl=en[/app]

Kultovní auto-chodco-likvidovačka – Carmageddon dorazil na Google Play a dnes dokonce zdarma!

Pokud jste, stejně jako já, dříve narozeni a pamatujete ještě počítače, které bylo možné ‚tunit‘ jediným zmáčknutím tlačítka TURBO, jistě jste zavadili o kultovní automobilové závody se spoustou krve, která se jmenuje Carmageddon. Dnes se tato krajně dokonalá záležitost dostala i na Android. Pokračování textu Kultovní auto-chodco-likvidovačka – Carmageddon dorazil na Google Play a dnes dokonce zdarma!

Real Racing 3 – chce to silný stroj, trpělivost (č)i peníze

Ukázky z nejnovější hry Real Racing 3 se na internetu objevily již před pár týdny a bylo jasné, že bude o co stát. Nyní je tato graficky nadupaná arkáda dostupná na Google Play za oblíbenou cenu ‚Zdarma‘, ovšem je samozřejmě plná mikrotransakcí. Jak tedy nakonec vypadá dlouho očekávaný závodní titul z produkce EA Games? Pokračování textu Real Racing 3 – chce to silný stroj, trpělivost (č)i peníze

Hry z archivu, díl 2. – Need For Speed Shift

Je až s podivem, že se náš internetový magazín o Androidech ještě nepustil do recenze světoznámé a především oblíbené závodní hry Need For Speed Shift. Je sice pravdou, že nejde o nikterak nový šlágr, ale o tom právě náš nově založený seriál je. Všichni se kolem derou po nejnovějších titulech a nám to přišlo celkem líto. Proto jsme se zaměřili na dokonalé pecky z let minulých a předkládáme vám je v pravidelných intervalech přímo do vašich rukou. Need for Speed v našem seriálu nemůže chybět. Díky této hře se můžete stát obávaným rebelem a zároveň i trnem v oku místní policii. Nejrychlejší auta sportovního charakteru, nejděsivější místa pro sérii skvělých průjezdů a krásné dívky. To vše a ještě mnohem více je zabaleno v jedné z nejlepších her pro operační systém Android. Nemusíte se obávat, že by výrobci pařby zapomněli na modely typu Lamborghini Gallarda nebo Pagani Zondu. Všechny tyto klenoty hra zastřešuje a vy si je budete moci postupně vyzkoušet. Need for Speed nabízí celkem 18 světových tratí, které můžete brázdit jak ve dne, tak i v noci. Záleží pouze na vás, pro který režim se nadchnete. Každá z tratí působí velice originálně a přináší zajímavé momenty vyvolávající kolize. Vývojáři této závodní hry přesně vědí, že bez RPG prvku by se pařba zanedlouho ohrála a asi by rychle vyletěla z vaší paměti.

Právě z těchto důvodů si za získané zkušenosti v jednotlivých závodech můžete své miláčky vylepšovat. Automobily jsou připravené na zásahy ze všech možných i nemožných stran. Tunning probíhá jak pod kapotou, tak i ve vzhledu auta. Ovládání je zařízeno skrze akcelerometr a brzdíte dotekem na displej. Na samotném počátku si můžete vybrat, po jakém stupni obtížnosti se vydáte. V nabídce je Rokie, Pro a Veteran.

V režimu Rokie je nastaveno automatické brždění a navíc vám bude hra předkládat nejlepší možnou cestu označenou šipkami. U režimu Pro zůstávají brzdy a u Veterana si musíte s celou hrou poradit sami. Hra nadále nabízí celkem 20 rychlých vozů a 18 unikátních skladeb, které navyšují požitek ze hry. Vyrazte do Londýna, Chicaga nebo dokonce Tokia a dokažte světu, že na to máte. Hra se na Google Play nachází za necelých 115 Kč.

[app]com.eamobile.nfsshift_row_wf&feature=search_result[/app]

 

Slevy: Need for Speed Most Wanted, Sonic CD, Sonic 4 Episode I a Mini Motor Racing za dvacku, Call of Duty Black Ops Zombies za pětasedmdesát

Need for Speed™ Most Wanted

Hra Need For Speed™ Most Wanted, od oblíbeného vývojářského studia Electronic Arts, vzbudila nemalé nadšení u většiny hráčské populace a to i u té profesionální, která se hodnocením her živí.

V této arkádě silničního závodění se budete snažit dostat na čelo žebříčku nejhledanějšího automobilového závodníka ve všech státech. Grafika je jedním slovem úchvatná, ačkoliv si mnozí hráči stěžují, že s poslední aktualizací kvalita grafických orgií značně poklesla. Někteří dokonce upravili svá hodnocení na tři hvězdičky a méně a to jen kvůli této změně.

Zda se jedná skutečně o tak drastický rozdíl nemůžete jako nově nakupující posoudit, ale zda stojí tato hra za $0.99, tedy něco málo přes dvacku v našich korunách, můžete zjistit okamžitě, pokud máte jeden z podporovaných přístrojů. Sleva je to skutečně markantní, protože původní cena této hry je $6.99, tedy kolem 140,- korun.

Need for Speed™
Most Wanted

Electronic Arts Nederland BV

Sonic CD

Ježek Sonic je nejznámější postavou všech konzolí, společně s údržbářem Mariem od Nintenda, a za jeho stvořením stojí firma Sega. Obě hry jsou klasickou ježkovskou hopsačkou, kde se snažíte přežít, dostat se na konec levelu a mezitím nasbírat co nejvíc mincí.

Sonic CD™
SEGA of America

Sonic 4 Episode I

Sonic 4™ Episode I
SEGA of America

Mini Motor Racing

Mini Motor Racing jsou velmi povedená autíčka, viděná z pohledu shora. Svoje přibližovadlo si s postupem času můžete ‚tunit‘ v několika možných kategoriích, od motoru, přes turbo až po neklouzavost po povrchu. Ve hře je také zavedená nenápadná IAP, díky které si můžete auto vytunit rychleji. V tomto případě bych to nepovažoval za otravné mikrotransakce, ale spíš za cheaty. Chcete lepší auto? Musíte buď jezdit, nebo si načítovat nějaké virtuální peníze výměnou za ty opravdové a nakoupit si součástky takto. Nicméně i za 40,- korun je tato hra skvělou investicí a za dvacku, za kterou je nabízena nyní po omezenou dobu, je to naprosto bez diskuse…

Mini Motor Racing
The Binary Mill

Call of Duty: Black Ops Zombies

CoDBOZ je klasická 3D střílečka, kde klátíte zombíky. Zombíci jsou nyní v kurzu, takže všichni jistě budou kupovat jako diví. Toto 3D smažení je od vývojářů z Glu Mobile a podle hodnocení, které se drží kolem 4 hvězdiček, by mělo jít o solidní nakládačku, se kterou nemůžete sáhnout vedle. Cena je bez halíře přesně 75,- korun, což je zvláštní převod $2.99, ale budiž. Původně hra stále $6.99, takže sleva více než 50%.

Call of Duty:
Black Ops Zombies

Glu Mobile

Zdroj: AppSales