HTC Sensation vs Samsung Galaxy S II

Pokud přemýšlíte o novém telefonu Samsung Galaxy S II, určitě vás bude zajímat toto pěkné srovnávací video s HTC Sensation. Autor serveru Slashgear odvedl skvělou práci a tak se ve videu dozvíte vše potřebné.

Nejzřetelnější rozdíl je rozhodně v obrazovkách. HTC Senstation má S-LCD Touchscreen s 540 x 960 pixelovým rozlišením, oproti tomu Samsung přichází se Super Amoled Plus Touchscreen s 800 x 480 pixelovým rozlišením. Oba telefony jsou na tom hodně podobně co se týče technického vybavení. Jsou osázeny 1.2 GHz dual-core procesory, mají 8MPix fotoaparáty. SII je o něco tenčí. Má o trochu silnější baterku 1650 mAh oproti 1520 mAh. Jak vydrží dlouho s takto velkým displejem se však dozvíme asi až při běžném používání.

Google+ aplikace pro Android

Když Google 28. června spustil svou novou sociální síť Google+, kdekdo si mohl položit otázku, zda je další síť tohoto typu opravdu potřebná a zda má oproti zaběhnutému Facebooku šanci. Takovou otázku si pokládat nebudeme a podíváme se na aplikaci Google+ pro android, která na sebe nenechala dlouho čekat.

Pokračování textu Google+ aplikace pro Android