Líbí se vám funkce z Androidu L? Přibližte se jim s pomocí různých aplikací a ROM.

Android L se předvedl na Google I/O v mnoha barvách. Nabídne funkce a schopnosti, které vypadají zajímavě a funkčně, ale dá se k nim přiblížit již teď s pomocí různých modifikací a aplikací. Pokud se nemůžete dočkat, až Android L začnete používat, máte dvě možnosti. Buď máte Nexus 5/7 a nahrajete na něj preview verzi Android L, nebo se k Android L přiblížíte s pomocí aplikací a různých ROM na svém zařízení s 4.3+ Androidem.

Pokračování textu Líbí se vám funkce z Androidu L? Přibližte se jim s pomocí různých aplikací a ROM.

Jak HTC plánuje aktualizovat své přístroje na Android 4.4.4 a Android L

S aktualizacemi na nejnovější verze Android systému je to u různých výrobců různé. Pokud nemáte nejnovější Nexus, nikdy si nemůžete být jisti, jak to s vaším přístrojem a nejnovějšími aktualizacemi bude. Co se týče HTC, máme už trošku jasno.

Pokračování textu Jak HTC plánuje aktualizovat své přístroje na Android 4.4.4 a Android L

[Google I/O] Představena nová verze systému "L", Android Auto, Android TV a další

Poslední měsíc jsme na Google I/O netrpělivě čekali a to hlavní už máme za sebou. Ačkoliv zatím nevíme, jakým číslem a cukrovinkou se bude honosit nejnovější představená verze Androida, jisté je, že půjde o něco začínající písmenem L, co nám přinese další hromadu novinek a vychytávek.

Pokračování textu [Google I/O] Představena nová verze systému "L", Android Auto, Android TV a další

Aplikace UPC Telefon vám umožní “volat z mobilu jako z pevné”

Společnost UPC nabízející kabelový internet, televizi a telefon přišla s aplikací, díky které budete moci volat, jako byste byli u své pevné linky. Za stejné peníze, ze stejného čísla, a to včetně roamingu. K dispozici budete mít také přehled o zmeškaných voláních na vaši pevnou linku a možnost přijímat příchozí hovory.
Pokračování textu Aplikace UPC Telefon vám umožní “volat z mobilu jako z pevné”

Unicode ve verzi 7.0 přihodí dalších 250 Emoji obrázků

Smajlíci, emotikony či podivně po česku “imoudži” jsou součástí snad každé aplikace pro komunikaci (IM) a těší se velké oblibě. Jelikož jich ovšem není dost (ač jich je přes osm set), dostalo se do znakové sady unicode 7.0 dalších 250 kousků, včetně například vztyčeného prostředníčku.
Pokračování textu Unicode ve verzi 7.0 přihodí dalších 250 Emoji obrázků

Aplikace Link Bubble ve slevě a s novými vychytávkami

Ačkoliv Chris Lacy, vývojář aplikace Link Bubble, tvrdil, že nemá v plánu tuto svoji aplikaci nabízet za nižší cenu v akci, opak je nyní na omezenou dobu pravdou. K dispozici je pár vychytávek a také cena, která z krásných baťovských 99.99 korun klesla na polovinu na neméně krásných baťovských 49.99 korun.

Pokračování textu Aplikace Link Bubble ve slevě a s novými vychytávkami

Aktualizace na Android 4.4.3 pro Samsung Galaxy S5 již tento měsíc, pro S4 v červenci

Je to teprve pár dnů, co získala aktualizaci na Android 4.4.3 zařízení Nexus, a chvíli poté také Google Play Edition zařízení. Také Motorola vybavila svou řadu Moto touto nejnovější aktualizací. Jak je vidět, Samsung nekašle na své vlajkové lodě a již brzy by se mělo dostat také na Galaxy S5 a S4.

Pokračování textu Aktualizace na Android 4.4.3 pro Samsung Galaxy S5 již tento měsíc, pro S4 v červenci

Začíná MS ve fotbale – vyberte si vhodnou aplikaci

Mistrovství světa ve fotbale se letos koná v Brazílii a začíná doslova za pár hodin. Trvat bude více než měsíc, zúčastní se ho 32 mančaftů a hrát se bude celkem 64 zápasů. Ač naši lvíčci nemají tento rok možnost jakkoliv zasáhnout do dění, jistě se najde nemálo z vás, kteří budou chtít sledovat některé nebo dokonce všechny zápasy alespoň stylem “jak to hráli”. Fotbal je velmi oblíbená hra a v Obchodě Play se tak vyrojilo velké množství aplikací, které vám mají výsledky dodat až do domu. Vybrali jsme pět z nich a podíváme se jim na zoubek.

Pokračování textu Začíná MS ve fotbale – vyberte si vhodnou aplikaci