Youtube mix – vytvořte si svůj vlastní seznam interpretů

Oficiální aplikace Youtube výrazně pokulhává za konkurenčními aplikacemi třetích stran. Společnost Google se však snaží vše dohnat a stát se i v tomto segmentu nejlepšími vývojáři. Aktuální novinkou je funkce, která vám automaticky vytvoří seznam oblíbených interperetů. Funkce dostala název Youtube Mix.

S touto užitečnou pomůckou se na desktopových počítačích setkáváme již něco málo přes jeden rok, takže bylo jen otázkou času, kdy se překope pro operační systémy android. Stačí tak zadat jen jméno vaší oblíbené skupiny nebo zpěváka, a hned vám vyjede seznam jeho nejpopulárnějších videí. Dostanete se tak během několika málo okamžiků k tomu nejlepšímu.

[one_half]
Youtube-Mix-b
[/one_half]

[one_half_last]
Youtube-Mix-a
[/one_half_last]

Hlavní zádrhel spočívá v tvorbě playlistu přes VEVO klipy. Ty nejsou pro většinu interpretů optimalizované, takže pak jde jen o nefunkční paskvil. Aplikaci od sociální sítě Youtube nemusíte aktualizovat, služba je dostupná přímo na serveru. Jakmile tedy zadáte název nebo jméno hudebníka, zobrazí se vám i jeho Youtube Mix. Funkce je podle nás pouze ve fázi testu, jelikož ji Google nijak nemedializuje.

Zdroj: engadget.com

Cerberus slaví třetí narozeniny – hlídejte svůj telefon zdarma

Cerberus je aplikace, díky které se můžete bránit v případě ztráty nebo krádeže telefonu. Dokáže spoustu věcí, včetně lokalizace, spuštění alarmu, sledování pomocí odeslaného videa, nahraného audia nebo pouze pořízené fotky. Cerberus je také možné při ROOTnutém zařízení vetkat do systému, takže se zde udrží i při uvedení do továrního nastavení.

Pokračování textu Cerberus slaví třetí narozeniny – hlídejte svůj telefon zdarma

OnePlus One oficiálně – 2014 flagship killer nabízí 5.5", 4×2.5 GHz, 3 GB, 64 GB za €299

Na první model od společnosti OnePlus čekalo tolik lidí, že během představení spadly servery, na kterých se nedočkaví potenciální zákazníci mohli dozvědět, co se zrovna děje. OnePlus One nabízí nabušenou výbavu za směšný peníz.

Pokračování textu OnePlus One oficiálně – 2014 flagship killer nabízí 5.5", 4×2.5 GHz, 3 GB, 64 GB za €299

[Recenze] Dormi – výborná chůvička pro Android

Jako nastávající rodič musíte zařídit spoustu věcí. Jedna z těch důležitých, které provázejí moderní rodičovství, je mít přehled o tom, co dělá vaše dítě, když s ním nejste. Klasické chůvičky jsou velké nedokonalé kusy plastu, které lze jednoduše nahradit dvěma přístroji s Androidem.

Pokračování textu [Recenze] Dormi – výborná chůvička pro Android

Hangouts 2.1 – widget, sloučení SMS a Hangoutů a další změny

V těchto chvílích se do Obchodu Play šíří nová verze Hangouts s číslovkou 2.1. Nabízí widget, možnost sloučení zpráv SMS a Hangouts od jednoho uživatele, nový zvuk příchozí zprávy, podbarvené odchozí zprávy, vylepšenou kvalitu videa nebo možnost uložení přílohy.

Pokračování textu Hangouts 2.1 – widget, sloučení SMS a Hangoutů a další změny

Nový design aplikace Telefon se objevil na oficiálním Nexus Twitter účtu

Chtělo to aktualizaci na Android 4.4 KitKat, aby se android dostal do co nejšedivějších barev, a teď to zase vypadá, že rozmanité palety jsou to, co Google chystá. Po oficiální aktualizaci aplikace Google Keep se na povrch derou informace o grafickém faceliftu Gmailu, Google Kalendáře a samozřejmě nemůžou chybět informace o nových ikonách. Aplikace Telefon se, jak je vidět, dočká nového designu také.

Pokračování textu Nový design aplikace Telefon se objevil na oficiálním Nexus Twitter účtu

[Test klávesnice] Můj týden s Fleksy – byl to boj

Před deseti dny byla v beta verzi klávesnice Fleksy uvolněna čeština (o pár dnů později i v klasické “neBeta” verzi), která je pro správný chod klávesnice naprosto nepostradatelná. Natěšeně jsem se vrhl na testování, jelikož jsem po této klávesnici už několik měsíců toužil. Jak jsme se nakonec sžili a jak se klávesnice používá, se dočtete na těchto řádcích.

Pokračování textu [Test klávesnice] Můj týden s Fleksy – byl to boj