Aplikace HTC Zoe je už konečně dostupná v ostré verzi

Před nějakou dobou se v obchodě Google Play objevila aplikace HTC Zoe v beta verzi. I přes to, že nešlo o plnohodnotný produkt, aplikace si postupem času získávala celé zástupy fanoušků a za několik měsíců si HTC Zoe stáhlo více jak 5 miliónů uživatelů. Díky kvalitní zpětné vazbě se vývojářům podařilo svůj počin přivést k naprosté dokonalosti, a proto se nyní můžeme těšit z jeho finální podoby. Navíc za aplikaci nezaplatíte ani korunu, jelikož je zcela zdarma. V následujících měsících se objeví i na operačním systému iOS, Android má v této situaci výhodu.
HTC Zoe je velmi elegantní aplikace, která dokáže z videí, obrázků a krátkých útržků vytvořit bravurní videokompozici, do níž je možné vsunout celou řadu doprovodných videí. Aplikace dokáže k takto vytvořenému videu přiřadit i hudbu a podle dané rytmiky a melodie jednotlivé videosnímky měnit. Díky tomu dostává celkový výsledek profesionální nádech kvalitní tvorby. Hudbu si můžete vybrat i sami, takže nejste odkázáni na limitovaný seznam méně známých tracků.

zoe-1  zoe-2  zoe-3

Vývojáři se snažili o vytvoření další úspěšné sociální sítě. Tu do aplikace v ostré verzi sice zakomponovali, hlavním favoritem se však stává tvorba videokompozice. Sociální síť je takovým malým bonusem navíc, jelikož můžete sledovat příspěvky a tvorbu ostatních uživatelů a naopak. Do aplikace se stačí přihlásit se svým stávajícím účtem z Facebooku nebo Googlu a vaši kamarádi, kteří aplikaci též využívají, budou automaticky vyhledáni. Můžete si také některé z 5 milionů uživatelů přidat do sledování a být tak u jejich výtvorů jako první.

[appbox googleplay com.htc.zero]

Hudba Google je oficiálně v Česku včetně neomezeného poslechu Naplno

Hudba Google se dala na Android zařízeních a počítačích spustit již před několika lety, nicméně pomocí kliček a obchvatů. Nyní je Hudba Google oficiálně v Česku, můžete tak poslouchat vlastní hudbu, nakupovat nová alba a přináší také neomezený poslech hudby za měsíční paušál s názvem Naplno. Pokračování textu Hudba Google je oficiálně v Česku včetně neomezeného poslechu Naplno

Prima Play ve vašem telefonu

Co takhle si ve svém chytrém telefonu užívat videa z Prima Play? Říkáte, že je to přesně to, co vám už delší dobu chybí nebo jen postrádáte něco, čím byste si vyplnili trochu volného času? Celý svět je neustále napadán, že piráti a nelegální stahování ničí pověst internetového přenosu dat v jakékoliv podobě. Pokračování textu Prima Play ve vašem telefonu

Chete vědět kde koncertují Vaše oblíbené skupiny? Tak si pořiďte Gigbeat – Concerts

Jsou lidé, kteří poslouchají moderní hudbu, někteří mají zase rádi starší klasiku, pokud si ovšem chtějí užít koncert svých oblíbených hudebních skupin, tak toho nejlépe docílí se zajímavou aplikací do telefonu. Aplikace dokáže sama vyhledávat koncerty umělců, které se zadají k vyhledávání. Posléze je možné vidět přesný čas i místo koncertu a to včetně všech důležitých detailů. Aplikace se těší velké popularitě.

Pokračování textu Chete vědět kde koncertují Vaše oblíbené skupiny? Tak si pořiďte Gigbeat – Concerts

Pubtran – Jízdní řády Vám pomůže najít jakékoliv dopravní spojení po ČR

Ne každý má svoje vlastní vozidlo a tak nezbývá nic jiného než cestovat vlaky či autobusy. Najít správné spojení je ovšem někdy mnohem těžší než se zdá. Pomocnou rukou pro nesnáze v hledání spojů je aplikace, která je najde za uživatele. Hledání je velmi rychlé a je především i spolehlivé. Ať už je cílem cesty jakékoliv místo po České republice, tak s aplikací se na něj uživatel dostane raz dva. Pro vyhledání stačí zadat základní kritéria cesty, pak stačí počkat jen pár vteřin a zobrazí se kompletní výpis spojení.

Pokračování textu Pubtran – Jízdní řády Vám pomůže najít jakékoliv dopravní spojení po ČR

Nejoblíbenější český hudební program ÓČKO TV je k dispozici na Android

Nejoblíbenější česká hudební televize láká každý den desítky tisíc uživatelů k jejímu sledování, kromě televize je možné se na ní podívat i na internetu. Absolutní novinkou je však aplikace, která umožní poslouchat a sledovat tuto televizi přímo v telefonu. Nejenom, že mohou uživatelé číst nové články ze světa hudby a showbyznysu, mohou se také dívat přímo na živé vysílání nebo poslouchat hudbu v audio záznamu. Aplikace je k dispozici poměrně krátkou chvíli a už teď se dočkala velké popularity.

Pokračování textu Nejoblíbenější český hudební program ÓČKO TV je k dispozici na Android

n7player Music Player do 10.srpna ve slevě za 24.99,- Kč

Už jsme si zvykli, že ekvivalent amerického $0.99 je mezi 23 – 25,- korunami. Dnes vám přinášíme další slevu, která atakuje hranici jednoho dolaru, konkrétně je to ona cena $0.99. Jedná se o kvalitní a tak nějak trošku jiný přehrávač hudby, než na který jsme zvyklí.
Pokračování textu n7player Music Player do 10.srpna ve slevě za 24.99,- Kč

Neumíte rapovat? AutoRap to udělá za Vás

Chtěli byste umět rapovat? Rapování je občas velmi složité, je k tomu potřeba dobrá hudba, správná slova a mnoho dalšího. Nyní je ovšem možné k rapování použít aplikaci, která vše zarapuje za vás. Na základě veškerých slov nebo zvuků dokáže seskládat celou skladbu, kterou ohromíte nejen sebe, ale všechny své kamarády.

Pokračování textu Neumíte rapovat? AutoRap to udělá za Vás

Stitcher Radio – News & Talk jsou zprávy a rádio zároveň

Aplikace, která se postará o čerstvé zpravodajství a zároveň o poslech rádia. Tato aplikace byla vytvořena především pro uživatele, kteří doma nestíhají své oblíbené pořady a zprávy, nyní je mohou poslouchat prostřednictvím této aplikace kdykoliv a kdekoliv. Aplikace je určena především pro mezinárodní zpravodajství.

Pokračování textu Stitcher Radio – News & Talk jsou zprávy a rádio zároveň