AKCEHNED.CZ: Geoshopping je dostupný i pro Českou republiku

Geoshopping zažívá ve světě veliký rozmach, jedná se o možnost hledání slev a akcí prostřednictvím GPS aplikace, která zobrazí nejbližší možná místa pro nákup nebo jiné aktivity. Aplikace je velmi pokročilá a lze ji používat konečně i pro ČR. Jedná se o mnoho skvělých funkcí v jedné aplikaci, kterou mohou využívat jak uživatelé, tak i firmy a celé obchody aj.

Pokračování textu AKCEHNED.CZ: Geoshopping je dostupný i pro Českou republiku

Principia: logická fyzikální skládačka, která vás dostane

Logické fyzikální hry jsou velmi populární, a to už jenom proto, že v nich jsou fyzikální zákony dotaženy do detailů. Nyní se na trhu objevila skládací hra, která je zcela unikátní svým provedením. Skládáte mechanické věci a drobné roboty, kteří skutečně fungují. K dispozici vám bude mnoho součástek, obvodů, ale především perfektní atmosféra hry, která si získala srdce mnoha uživatelů.

Pokračování textu Principia: logická fyzikální skládačka, která vás dostane

Lenovo a jóga, geniální spojení

Tablety jsou super, je to perfektní zařízení, které má jeden jediný problém. A tím je možnost pohodlného usazení. Je možné s ním libovolně manipulovat nebo kupovat přídavné stojany, které jsou velké a nepříjemné. Skvělého nápadu se chytla společnost Lenovo, když se rozhodla, že svoje Yoga prototypy bude aplikovat i na tablety a tento nápad se těší velkému úspěchu.

Pokračování textu Lenovo a jóga, geniální spojení

To tu ještě nebylo: osvěžovač vzduchu do Androidů

Pokud potřebujete osvěžit vzduch ve vašem okolí, tak možná nyní je ta správná příležitost. Na přístroje s Androidem existuje již velké množství jedinečných gadgetů, ovšem ten, který si představíme dnes, zaručeně neznáte. Jde o unikátní osvěžovač vzduchu s Androidem. Gadget, který se připne k telefonu, je tak skvělým doplňkem pro každého, kdo už neví, k čemu dalšímu by svůj telefon používal.

Pokračování textu To tu ještě nebylo: osvěžovač vzduchu do Androidů

Piper je skvělý bezpečnostní systém s Androidem

Zařízení s Androidem prorostly již téměř do všech vrstev a to dokonce i do bezpečnosti. Bezpečnostní zařízení s Androidem je nyní již dostupné pro každého. Účelem je mít vždy vše pod kontrolou, jedině tak lze mít jistotu, že je váš majetek v bezpečí. Dnes si představíme monitorovací zařízení do domácnosti, které zatím nemá obdoby, na trhu je teprve chvíli a už nyní bortí Android obchody.

Pokračování textu Piper je skvělý bezpečnostní systém s Androidem

The Simpsons: Tapped Out – Postavte si vlastní Springfield

Snad každý zná Simpsonovi, nerozlučnou rodinku Homera, Marge, Bárta, Lízy a Maggie. Dnešní hra nebude sloužit k řešení jejich rodinných problémů, ale budete se muset postarat o znovuvybudování celého Springfieldu. Homerovi se povedlo omylem zlikvidovat celé město, když si při své práci v jaderné elektrárně hrál, namísto toho, aby se soustředil na svojí práci. Vy mu nyní pomůžete tento problém napravit.

Pokračování textu The Simpsons: Tapped Out – Postavte si vlastní Springfield

Tattoo Artist 2: Hra, která vás přenese do tetovacho salónu

Přáli jste si někdy okusit práci tatéra? Pokud ano, tak vás dnešní hra potěší, vyzkoušíte si v ní, jaké je to pracovat v tetovacím salónu. Může to vypadat jako procházka růžovým sadem, ale věřte tomu, že není. Zapotřebí je především velmi velká zručnost, abyste udělali tetování správně. Pokud tetování uděláte špatně, tak ztratíte nejen dobré jméno, ale především svojí klientelu.

Pokračování textu Tattoo Artist 2: Hra, která vás přenese do tetovacho salónu

FUTURAMA COMICS: Užijte si Futuramu v komiksové verzi

Kdo by neznal Futuramu, oblíbený zábavný seriál, který baví diváky všeho věku. Tento seriál není nutné sledovat pouze v hrané podobě, ale je k dispozici i jako komiks. Komiksy patří mezi nejoblíbenější formy zábavy a tak je Futurama dostupná v různých příbězích separovaných do kapitol. Dnes si představíme aplikaci, která vám přinese komiksy s Futuramou přímo do telefonu.

Pokračování textu FUTURAMA COMICS: Užijte si Futuramu v komiksové verzi

Čeština 50 řečí: Domluvte se kdekoliv na světě

Je krásný pocit, když se dokážeme domluvit cizí řečí, ovšem pokud cizí řeči nezvládáte, tak i na to tu máme lék. Dokonce i nejpoužívanější jazyky světa nám někdy nestačí a tak nezbývá nic jiného, než si stáhnout praktickou Android aplikaci, jakou si dnes předvedeme. Díky ní se domluvíte prakticky na celém světě a to díky jednoduchým frázím, které se můžete naučit.

Pokračování textu Čeština 50 řečí: Domluvte se kdekoliv na světě

Fallout PipClock vám zajistí přežití po nukleárním útoku

Jste příznivci kultovní hry Fallout? Pokud ano, tak zbystřete své smysly, populární PipBoy je v unikátní verzi dostupný i ve verzi pro Android. PipBoy vždy pomáhal najít lokace, sledovat úkoly, zjistit podmínky přežití, spravovat perky a mnoho dalšího. Nejen, že je Android verze téměř do detailu stejná, ale dokonce je i funkční, takže si můžete vyzkoušet, jak se dá přežít v postapokalyptické pustině.

Pokračování textu Fallout PipClock vám zajistí přežití po nukleárním útoku