Google Play Store přesáhl hranici 50 miliard stažení

Když Android začínal, jedny z prvních aplikací nevypadaly vůbec slibně. K úspěchu Android potřeboval o mnoho více. Časem se počet dostupných aplikací zvyšoval, přesto iOS jakožto hlavní konkurent zvyšoval náskok v počtu stažených aplikací. Samozřejmě dnes je kvalita aplikací úplně na jiné úrovni a s tím souvisí i překonaná hranice 50 miliard stažení. Pokračování textu Google Play Store přesáhl hranici 50 miliard stažení

Lenovo IdeaTab A1000 a A3000 na scéně

Přístroje, o kterých  již byla zmínka na veletrhu MWC 2013, jsou v prodeji. Levnější z nich Lenovo IdeaTab A1000 přichází s cenou 189 dolarů, což je asi 3800 Kč, Lenovo IdeaTab A3000 jde do boje s lepším vybavením a samozřejmě i vyšší cenou, která činí 229 $, to znamená 4600 Kč.

Pokračování textu Lenovo IdeaTab A1000 a A3000 na scéně

Facebook Messenger přichází s funkcí bezplatných hovorů

Facebook spustil funkci bezplatných hovorů přímo z aplikace Messenger a vy tak můžete mimo tu klasickou psanou konverzaci používat i konverzaci hlasovou. Samozřejmě hovory jsou podporovány pouze v rámci světově nejrozšířenější sociální sítě Facebook.

Pokračování textu Facebook Messenger přichází s funkcí bezplatných hovorů

Seznam her, které Google Play Games podporují

V předešlém článku o Google Play Games jsme vás informovali, že Google představil platformu, která je klíčovou záležitostí pro všechny hráče se systémem Android. Nyní vám přinášíme seznam her, které jsou prozatím kompatibilní s Google Play Games. Samozřejmě že tento výčet není konečný a seznam se snad bude rychle rozšiřovat.

Pokračování textu Seznam her, které Google Play Games podporují

Od pondělí mohou vývojáři na Google Play odpovídat na recenze u aplikací

Od pondělí je okénko pro odpověď na recenzi uživatelů otevřené i samotným Android vývojářům. Podle mého názoru je to rozhodně krok vpřed, protože komunikace se samotnými uživateli je nesmírně důležitá a snad i tato nová možnost zapříčiní zvýšení kvality u některých aplikací a zvýší i kvalitu reakcí od uživatelů.

Pokračování textu Od pondělí mohou vývojáři na Google Play odpovídat na recenze u aplikací

Angry Birds Seasons: Abra-Ca-Bacon již brzy na vašich telefonech

Vývojářské studio Rovio oznámilo nejnovější díl z populární série Angry Birds. Tento díl je zahalený do tajemného názvu Abra-Ca-Bacon. Tedy už podle názvu se můžeme těšit na nějaká ta kouzla. Dále se můžeme těšit na 30 nových úrovní, které budou plné kouzel.

Pokračování textu Angry Birds Seasons: Abra-Ca-Bacon již brzy na vašich telefonech