Microsoft Office v plné podobě již brzy

Moderní doba se neustále posouvá vpřed. Důkazem našeho tvrzení je i stále častější integrace nejrůznějších služeb a programu na scénu operačního systému Android. Fanouškové nyní očekávají příchod oblíbeného kancelářského softu Microsoft Office. Plnohodnotná dotyková verze tohoto kancelářského balíku se má na operačním systému Android objevit začátkem listopadu.

Informace je od věrohodného zdroje Mary Jo Foley, která je ve světě technologií již proslulá a její předzvěsti se v drtivé většině vyplňují. Microsoft má v obchodě Google Play již mobilní verzi Office, ovšem když tuto verzi porovnáte s klasickou desktopovou, ihned pocítíte obrovské ořezání. To se má s příchodem listopadu změnit a na scéně se má objevit plnohodnotná dotyková verze se vším, co znáte z tradiční desktopové verze. Aktuální verze navíc nemá ani možnost práce bez internetového připojení, což je další velké minus.

File photo of Microsoft Office logo on display at a Microsoft retail store in San Diego

Tento rok byla plná verze kancelářského balíku uvolněna pro iPad, takže bylo jen otázkou času, kdy se aplikace objeví i na Google Play. Taktéž se dá předpokládat, že model bude podobný. Microsoft Office je na iPadu ke stažení naprosto zdarma, ovšem na vytváření dokumentů je potřeba si připlatit za služby Office 365. Na operačním systému to Office nebude mít vůbec lehké, jelikož Google Play obsahuje celou řadu konkurenčních aplikací podobného ražení. Asi nejoblíbenějším office balíkem je WPS Office, který je na Google Play úplně zdarma.

Zdroj: androidcentral.com

Fallout PipClock vám zajistí přežití po nukleárním útoku

Jste příznivci kultovní hry Fallout? Pokud ano, tak zbystřete své smysly, populární PipBoy je v unikátní verzi dostupný i ve verzi pro Android. PipBoy vždy pomáhal najít lokace, sledovat úkoly, zjistit podmínky přežití, spravovat perky a mnoho dalšího. Nejen, že je Android verze téměř do detailu stejná, ale dokonce je i funkční, takže si můžete vyzkoušet, jak se dá přežít v postapokalyptické pustině.

Pokračování textu Fallout PipClock vám zajistí přežití po nukleárním útoku

Změňte svůj život na RPG hru díky HabitRPG

Mnozí z nás jistě používají diář, pokročilejší uživatelé pravděpodobně i nějakou elektronickou plánovací aplikaci do Androidu. Málokoho by ovšem napadlo, že by se jeho život mohl stát hrou. Několik originálních vývojářů tato myšlenka napadla, a tak vytvořili první elektronický diář, ve kterém se váš život promění v zábavnou RPG hru a za každý splněný úkol vás čeká odměna.

Pokračování textu Změňte svůj život na RPG hru díky HabitRPG

Ab cvičení A6W PRO – zpevněte si břicho za 42 dní

Hubnoucí aplikace Ab cvičení A6W PRO  se na Google Play nachází zcela zdarma a snaží se ve vás vyvolat touhu po zdravějším stylu života. Software deklaruje, že za 42 dní při pravidelném cvičení podle jejich sestaveného plánu získáte ploché a zpevněné bříško. Sestavy jsou připravené na každý den zkušeným vývojářským týmem obdobně laděných aplikací, kteří si říkají Clock Caynax a Caynax HIIT.  Nesmíte však tréninkový plán nijak narušit a opravdu se mu po dobu vymezeného času věnovat.

Caynax připomíná, že bez změny stravovacích návyků a navýšení celodenní pohybové aktivity se beztak nikam nedostanete. Aplikaci doprovázejí hlasy IVONA Text to-Speech HQ nevo SVOX, které jsou k dispozici na trhu. Provedou vás tak celým tréninkovým plánem. Animace společně s hlasem vám přesně napoví, co v danou chvíli dělat. Caynax zároveň připomíná, že aplikace není výukou jednotlivých cviků. Na správné dýchání a provádění se zeptejte svého fitness instruktora. Cviky nejsou zaměřené na odstraňování většího množství tuku, ale na zpevnění a proměnu v ploché proporce břicha.

[app]com.caynax.a6w&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5jYXluYXguYTZ3Il0.[/app]

Google aktualizoval kalendář – nastavení barev a další grafická vylepšení

Kalendář v telefonu je jistě jednou ze zásadních pomůcek všech plánovačů a lidí, kteří mají rádi svůj čas nalajnovaný. Google kalendář se zlepšuje s každou novou verzí a nyní přichází aktualizace, která přináší některé grafické změny, které jste doposud mohli dělat pouze na počítači. Pokračování textu Google aktualizoval kalendář – nastavení barev a další grafická vylepšení

Školní rozvrh je aplikace, která Vám udělá pořádek ve školních povinnostech

Škola sice už začala, ale mnoho mladých studentů se na ni nestihlo řádně připravit. Je těžké myslet na všechny školní povinnosti, proto se společnost Vodafone rozhodla, že usnadní školákům práci pomocí nové aplikace, která v sobě obsahuje hned několik užitečných pomůcek.  Pokud potřebujete mít rychlý přehled o rozvrhu nebo o úkolech, které učitel zadal, tak se stane aplikace vaším oblíbeným pomocníkem.

Pokračování textu Školní rozvrh je aplikace, která Vám udělá pořádek ve školních povinnostech

Chore Checklist Vám pomůže uspořádat seznam denních povinností

Aplikace, se kterou je možné si perfektně rozvrhnout povinnosti na celý den a uspořádat je do přehledných seznamů. Jedná se o úžasný plánovací nástroj, který pomůže naplánovat činnost na každý den v měsíci a dokonce je možné nastavit připomínání důležitých událostí. Pokud se Vám občas stane, že v každodenním maratonu vyřizování a obstarávání mnohých věcí často na něco zapomenete, tak je aplikace pro Vás jako stvořená.

Pokračování textu Chore Checklist Vám pomůže uspořádat seznam denních povinností

ColorNote je skvělý nástroj pro poznámky i plánování

Je těžké si zapamatovat všechny své povinnosti a čas od času se zkrátka stane, že se na něco zapomene. Pro tyto případy je tady skvělý nástroj, který slouží jako poznámkový blok a navíc jako kalendář a diář s připomínáním naplánovaných událostí. Aplikace je velmi užitečná, díky ní bude mít uživatel všechny poznámky u sebe a nebude muset s sebou nosit ani diář. Kromě těchto nástrojů obsahuje ještě mnoho dalších, které významným dílem usnadní život.

Pokračování textu ColorNote je skvělý nástroj pro poznámky i plánování

Tasks je šikovný úkolníček do telefonu

Některé věci si prostě nelze zapamatovat, může mezi ně patřit nákupní seznam, seznam denních povinností atd. Právě proto byl vytvořen užitečný program pro Android, který dokáže všechny důležité myšlenky sepisovat do seznamů, které se poté pouze odškrtávají. Vývoj byl založen na základě aplikace od Googlu, se kterou je pevně spjat. Uživatel může nyní všechny své starosti svěřit telefonu.

Pokračování textu Tasks je šikovný úkolníček do telefonu

Business Calendar Free je kvalitní pracovní kalendář

Pracovní kalendář, který umožní podrobné plánování na každý den v měsíci. Aplikace byla vytvořena tak, aby splnila požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů. Kromě funkce kalendáře se jedná o velmi kvalitní diář, který dokáže zaznamenat všechny poznámky nebo dokonce upozornit na důležité upomínky. Ovládání je velmi lehké a je možné využívat jeho funkcí prakticky kdekoliv.

Pokračování textu Business Calendar Free je kvalitní pracovní kalendář