Android 5.0 Lollipop, Nexus 6, Nexus 9 a Nexus Player oficiálně

Jak již bylo několikrát zmíněno a stále se objevovalo na různých místech na internetu, Android L byl uveden právě dnes, tedy 15. října. Jeho číselné označení je 5.0 a zastupovat ho bude Lollipop (lízátko). Kromě toho byly představeny také hardwarové kousky, jež unikly na internet také již před několika dny. Seznamte se s rodinou Nexus z roku 2014 – Nexus 6, Nexus 9 a Nexus Player.

Pokračování textu Android 5.0 Lollipop, Nexus 6, Nexus 9 a Nexus Player oficiálně

Krásná česká Botanicula se dočkala verze pro Android

České vývojářské studio Amanita Design má za sebou už jednu indie hru, která prorazila jak na počítačích, tak následně na iOS i Android zařízeních. Po úspěšném Machinarium se na Android dostává i jejich druhotina – Botanicula.

Pokračování textu Krásná česká Botanicula se dočkala verze pro Android

Humble Mobile Bundle 9 – další balík her k dispozici

Ještě se vám ani nestačily zahojit puchýře na palcích od hraní všech těch kvalitních kousků z minulého Humble Mobile Bundle 8 respektive Humble Bundle: PC & Android 11 a už je tu balík nový, přetékající kvalitními tituly a jednou hrou úplně zdarma.

Pokračování textu Humble Mobile Bundle 9 – další balík her k dispozici

Wall Street Journal potvrzuje: Nexus 6 bude již tento měsíc

To, že bude Nexus 6 představen již brzy, není žádná nová zpráva, ostatně jsme vás o tom informovali už včera. Jelikož ale informaci o brzké dostupnosti přináší tak lukrativní médium, jakým Wall Street Journal rozhodně je, dá se předpokládat, že tomu tak skutečně bude.

Pokračování textu Wall Street Journal potvrzuje: Nexus 6 bude již tento měsíc

[Recenze] Bio Inc. – osobitější verze Plague Inc. vás nechá infikovat, trýznit, trápit a nakonec zlikvidovat kohokoliv si zamanete

Plague Inc. nabízí možnost vyhladit lidstvo s libovolně pojmenovanou nemocí. Bio Inc. je v tomto trošku osobitější a nabízí možnost zpustošit lidské tělo pojmenované dle vašeho uvážení.

Pokračování textu [Recenze] Bio Inc. – osobitější verze Plague Inc. vás nechá infikovat, trýznit, trápit a nakonec zlikvidovat kohokoliv si zamanete

Humble Bundle PC and Android 11 – balík deseti her pro počítač a Android zařízení za lákavou cenu

Humble Bundle se od původního multiplatformního nabízení her posunul k různým balíkům pro různé operační systémy. Název PC and Android dává vědět, že balík her bude dostupný jak pro počítače (Windows, Mac, Linux), tak pro Androidy.

Pokračování textu Humble Bundle PC and Android 11 – balík deseti her pro počítač a Android zařízení za lákavou cenu

Nový Nexus od Motoroly by měl vypadat jako obří Moto X

Ach, ty fámy. Je to tak pokaždé před každým představením nového klíčového modelu. Tentokrát jsou imaginární zraky všech internetových Android médií zaměřeny na nový Nexus 6 či X, s kódovým označením Shamu.

Pokračování textu Nový Nexus od Motoroly by měl vypadat jako obří Moto X

Amazon představil nové tablety Fire HD 6, Fire HD 7 a Fire HDX 8.9

Tablety od Amazonu nabízejí slušné parametry za poměrně slušné ceny. Sedmipalcový i téměř devítipalcový model jste v jejich nabídce mohli najít již loni. Nově si můžete pořídit také tablet, jehož velikosti dosahují také některé telefony s úhlopříčkou 6 palců.

Pokračování textu Amazon představil nové tablety Fire HD 6, Fire HD 7 a Fire HDX 8.9