Ab cvičení A6W PRO – zpevněte si břicho za 42 dní

Hubnoucí aplikace Ab cvičení A6W PRO  se na Google Play nachází zcela zdarma a snaží se ve vás vyvolat touhu po zdravějším stylu života. Software deklaruje, že za 42 dní při pravidelném cvičení podle jejich sestaveného plánu získáte ploché a zpevněné bříško. Sestavy jsou připravené na každý den zkušeným vývojářským týmem obdobně laděných aplikací, kteří si říkají Clock Caynax a Caynax HIIT.  Nesmíte však tréninkový plán nijak narušit a opravdu se mu po dobu vymezeného času věnovat.

Caynax připomíná, že bez změny stravovacích návyků a navýšení celodenní pohybové aktivity se beztak nikam nedostanete. Aplikaci doprovázejí hlasy IVONA Text to-Speech HQ nevo SVOX, které jsou k dispozici na trhu. Provedou vás tak celým tréninkovým plánem. Animace společně s hlasem vám přesně napoví, co v danou chvíli dělat. Caynax zároveň připomíná, že aplikace není výukou jednotlivých cviků. Na správné dýchání a provádění se zeptejte svého fitness instruktora. Cviky nejsou zaměřené na odstraňování většího množství tuku, ale na zpevnění a proměnu v ploché proporce břicha.

[app]com.caynax.a6w&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5jYXluYXguYTZ3Il0.[/app]

RollerCoaster Tycoon pro Android – jak to s ním vypadá?

V říjnu loňského roku pronikla na světlo světa zpráva, že Atari vydá svůj herní tycoon bestseller RollerCoaster Tycoon na Android a iOS. Datum vydání bylo nastaveno na první čtvrtletí tohoto roku. Leč druhé čtvrtletí je pryč a hra stále nikde. Jak to teda s touto peckou starších hráčů vypadá? Pokračování textu RollerCoaster Tycoon pro Android – jak to s ním vypadá?

Crazy Dentist – v rukách šíleného zubaře

Blíží se váš termín objednání k zubnímu lékaři nebo jen chcete nahlédnout pod roušku tohoto řemesla? Ať už je to jakkoliv, tak s novou pařbou nesoucí název Crazy Dentist máte jedinečnou šanci se zcela zdarma vtělit do zubaře samotného. Nechceme vám mazat med kolem úst, a proto musíme říci, že jde o úsměvnou odreagovačku, kterou si několikrát vyzkoušíte a následně ji určitě vymažete z telefonu, ale i tak stojí za vyzkoušení. Pojďme si společně tuto arkádu představit, abyste si mohli udělat objektivní názor a podle toho se rozhodnout, jak dále postupovat.

Hra nezabírá více než 10 Mb a patří do sektoru s označením ZDARMA. V průběhu hry na vás bude vyskakovat reklama na hru Crimi, což je již standardní trest za používání her ve free verzi, ale i tak jsme se setkali i s horší agresivitou těchto pop-up oken. Zde se dá jedním kliknutím přeskočit.

Na samotném počátku si vyberete jednoho ze čtyř pacientů, kteří zjevně zanedbávají svou ústní hygienu. Zelené zbytky jídel, zubní kámen, kazy a mrtvé zuby. Přesně s tímto se budete muset coby zkušený dentista poprat. Nemusíte se obávat, ihned pod pacientovým úsměvem budete mít k dispozici celou paletu nástrojů. Jakmile na jeden z nich kliknete, dozvíte se, na co se ve skutečnosti používá. Stačí kliknout na nástroj a podržet u postiženého místa. O vše se následně postará animace.

Určitě vás zaujmou kleště. Kdo by tento nástroj neměl rád, zvláště pak když se jedná o zubařské prostředí. Stačí jednou pohodit telefonem a zub je venku. To však není vše. Zub můžete vytvarovat do mnohých tvarů a vykouzlit tak v ústech pacienta doslova mistrovské dílo. To si na závěr hry můžete vyfotit a uložit do telefonu. Pokud tedy hledáte, co vás na nějaký čas zabaví, vyzkoušejte.

[app]com.g6677.android.cdentist&hl=en[/app]

Sony SmartWatch 2 – nové hodinky přinesou lepší displej, NFC i voděodolnost

Ačkoliv se to přes velký věhlas hodinek Pebble neví, Sony přišlo s chytrými hodinkami dávno před nimi. Jen to nebylo tak revoluční zařízení, aby se o tom všude mluvilo. Nástupce pojmenovaný Sony SmartWatch 2, nebo také SW2, přináší lepší displej, voděodolnost a párování pomocí NFC. Pokračování textu Sony SmartWatch 2 – nové hodinky přinesou lepší displej, NFC i voděodolnost

[Aktualizováno] Firma Sony povýšila slovo Phablet na novou úroveň – představila Xperia Z Ultra s 6.4" displejem

Sony se jasně rozhodlo, že 5.5″ je pro phablet, neboli tabletofon prostě málo. Uhlopříčka 6.4″ s displejem nabízejícím rozlišení 1080p, to je to pravé. Nejen obřím displejem je ovšem živ tento gigant, Sony Xperia Z Ultra. Pokračování textu [Aktualizováno] Firma Sony povýšila slovo Phablet na novou úroveň – představila Xperia Z Ultra s 6.4" displejem

Zipme: konečně rychlá a jednoduchá záloha

Na zálohu dat se v Google Play nachází velké množství aplikací. Některé jsou dokonce v placeném režimu a nabízejí svým uživatelům maximální přehlednost a rychlost v ovládání jednotlivých funkcí. My jsme se však zaměřili na bezplatný sektor, který je nakonec pro uživatele o mnoho atraktivnější. Proto si představíme zbrusu novou aplikaci Zipme, která nás nadchla především svou jednoduchostí. V tomto virtuálním prostoru se tak orientuje i méně zdatný uživatel – laik. Ihned po přihlášení se vás aplikace zeptá, jaké soubory chcete zálohovat. Vybrat si můžete hned z několika variant. Zálohovat lze jak aplikace společně s jejich daty, tak i systémová data, což jsou například widgety, Bluetooth, WiFi, SMS zprávy, ale rovněž třeba nastavení jazyka nebo statistiky přenosových dat. To není vše.

Aplikace na Android Zipme


Zálohovat můžete i systémové soubory typu Build.prop, hosts, init.d nebo BusyBox, boot animace a fonty. Zazipovat lze i jakýkoliv soubor nebo složka. Jak vidíte, tak aplikace Zipme na nic nezapomíná a je velmi užitečným nástrojem k rychlé a jednoduché záloze. Vyberte si tedy data k záloze a v dolní části displeje klikněte na CREATE. Tím se vytvoří flashovatelný ZIP soubor, který je následně připraven k navrácení do resetovaného přístroje.

Rovněž i do zařízení s nahraným novým ROM, a to přímo z TWRP či CWM recovery. Aplikace je k našemu velkému údivu na Google Play zcela zdarma a v plné verzi, takže vám ji vřele doporučujeme a věříme, že se vám bude líbit, stejně jako nám.

[app]zip.me[/app]

Sony zítra údajně představí nové modely Xperia C a Xperia ZU

Za celý rok se nesetkáme s mnoha hluchými místy, kdy bychom nečekali nějaký nový přístroj. A tak je naštěstí prakticky neustále o čem psát. Dnes se tento článek bude týkat připravovaných přístrojů japonského Sony, které by měly být představeny již zítra na Mobile Asia Expo v Šanghaji. Pokračování textu Sony zítra údajně představí nové modely Xperia C a Xperia ZU

Minion Rush – tvůrci od Gameloftu opět útočí

Před několika málo dny jsem si na popud svého kamaráda nainstaloval hru Minion Rush. Hra je k dispozici zadarmo. Nestydím se říci, že hraji hry výhradně z tohoto sektoru, navíc nabývám dojmu, že se u některých z nich bavím o mnoho lépe než u těch placených. Minion Rush je klasická Run Away hra, kde máte za úkol koordinovat svého hrdinu tak, aby se vyhýbal všem překážkám na cestě. Minion Rush má na free hru perfektní grafické zpracování i s originálními doprovodnými zvuky. Jde přesně o takovou pařbu, která si ve vašem zařízení nalezne stabilní místo. Určitě moc dobře víte, jak je to s bezplatnými tituly v podobě vyzkoušet a vyhodit. U Minion Rush je to zcela jiné. Tato arkáda má totiž své kouzlo.

Hlavním vaším úkolem je sběr banánů a vyhýbání se překážkám. Rovněž je důležité uběhnout co nejdále bez nárazu. Pokud se vám podaří proběhnout celým kolem, tak na vás samozřejmě čeká rozzlobený boss ve svém kosmírném plavidlu. Není nic jednoduššího než se vyhýbat jeho nástrahám a bomby mu poklepnutím vracet nazpět. Jakmile bosse odstraníte, tak se nenechte zaskočit. Hra vás vrhne opět na dráhu, takže buďte připraveni.

Cestou narazíte i na bezpočet vychytávek, jako je banana vacum, který funguje jako obrovský vysavač banánů. Můžete naskočit na poníka nebo se dokonce proletět raketou. Mne osobně se líbil i tobogán, můžete si tak na malý okamžik odpočinout a pouze vyrovnávat jízdu a pokusit se nasbírat co možná největší počet banánů.

Hnacím motorem celé hry je SHOP. Právě v něm můžete nakupovat vylepšení a upgrady jednotlivých pomůcek, které na vás čekají přímo ve hře. Rovněž můžete svého hrdinu zocelovat, aby popřípadě vydržel jeden náraz a tak podobně. Vzpruhou je i několik bonusových her a tajných lokací. Postup do dalších lokalit závisí na sběru banánů. Po každém kole na stupnici vidíte, kolik vás ještě dělí od další oblasti.

Hra má velmi jednoduché ovládání. Stačí pouze pohybem prstu nastavit, kterou ze tří cest se uberete. Pohyb nahoru přiměje panáčka ke skoku a zatáhnutí dolů je kotrmelec. Jakmile nasednete na raketu nebo se dostanete do tobogánu, hra vás sama upozorní, že se ovládání pozmění v náklon telefonu. Minion Rush doporučuji všem potencionálním hráčům hledajícím originální a zábavnou hru. Na samotný závěr bych chtěl vyzdvihnout, že v Minion Rush se neobjevují žádné reklamy a své skóre můžete sdílet se svými přáteli a vybídnout je tak k akci.

[app]com.gameloft.android.ANMP.GloftDMHM&hl=en[/app]

Internetová televize Voyo je konečně dostupná pro Android…ale ještě nejásejte!

Jsem předplatitelem služeb televize Voyo od minulého Wimbledonu, kdy jsem podlehl nátlaku a začal služby televize Nova odebírat. Od té doby jsem čekal, kdy se konečně dočkáme i my, majitelé přístrojů s Androidem. Sice konečně nastal ten den, ale funkční to příliš není. Pokračování textu Internetová televize Voyo je konečně dostupná pro Android…ale ještě nejásejte!