[25 miliard stažení] 4.den a dalších pár aplikací ve slevě

Bez dlouhých řečí představujeme čtvrtou část aplikací ve slevě za $0.25. Omluvte problém s aplikačním widgetem, kde se ukazuje, že jsou aplikace Free. Ve skutečnosti jsou za cenu 4.82,-Kč.

 

 

 

[app]com.DefiantDev.SkiSafari[/app]

[app]com.zeptolab.ctr.hd.google.paid[/app]

[app]com.lazy8studios.cogs[/app]

[app]uk.co.revolution.bs1dc[/app]

[app]com.gameloft.android.ANMP.GloftMMHM[/app]

[app]com.kb.Carrom3DFull[/app]

[app]uk.co.nickfines.RealCalcPlus[/app]

[app]com.oceanhouse_media.booksleepbook_app[/app]

[app]com.zeptolab.ctr.paid[/app]

[app]slide.cameraZoom[/app]

[app]com.ea.game.madden12_row[/app]

[app]com.disney.WMP[/app]

[app]com.endomondo.android.pro[/app]

ZdrojAppSales

Nový pětipalcový LG Optimus Vu II

Již v loňském roce jsme se těšili z novinky v podobě LG Optimus Vu. Bohužel se ale na náš a spoustu dalších evropských trhů nedostal. Teď se setkáváme s jeho druhou generací, která opět přináší zajímavé parametry a doufejme, že se dostane i k našim rukou.  Pokračování textu Nový pětipalcový LG Optimus Vu II

[25 miliard stažení] 3.den a dalších pár aplikací ve slevě

Bez dlouhých řečí představujeme třetí část aplikací ve slevě za $0.25. Omluvte problém s aplikačním widgetem, kde se ukazuje, že jsou aplikace Free. Ve skutečnosti jsou za cenu 4.82,-Kč.

 

 

 

[app]com.rovio.amazingalex.premium[/app]

[app]radiotime.player[/app]

[app]com.disney.brave_google[/app]

[app]cloudtv.hdwidgets[/app]

[app]com.shinycore.picsaypro[/app]

[app]com.pikpok.mamc[/app]

[app]com.fullfat.android.flickgolf[/app]

[app]udk.android.reader[/app]

[app]com.anahoret.android.letters[/app]

[app]air.com.sarahnorthway.rebuild2[/app]

[app]com.zynga.zombiesmash[/app]

[app]com.mseven.msecure[/app]

[app]com.lsgvgames.slideandflyfull[/app]

[app]com.ea.games.meinfiltrator_row[/app]

Zdroj: Google Play

Vodafone zrychluje svoji 3G síť

Ačkoliv dostupnost rychlého internetu, cena a datové limity jsou v naší malé podivné zemičce stále za hranicí pohodlného používání, když už máte možnost nějaká data utratit, ať je to aspoň rychlé. Vodafone, který má momentálně rychlost své 3G sítě na rychlosti 21 Mbps, chce zrychlit v některých městech, konkrétně ve 44, rychlost své datové sítě až na 42 Mb/s a to pomocí technologie HSPA+ Dual Carrier 42 Mbps.

Ředitel rozvoje sítí ve Vodafonu k tomu říká:

Díky instalaci technologie HSPA+ Dual Carrier 42 Mbps se výrazně zvýší kapacita sítě, a proto stoupne reálná rychlost datových přenosů všem zákazníkům v těchto městech. Dostupnost této technologie je vlastně přípravou na síť čtvrté generace LTE – již nyní chceme dát našim zákazníkům na mnoha místech v republice možnost v reálném provozu vyzkoušet vyšší rychlosti než je ve světě 3G běžné.

Rychlost 42 Mb/s si budou moci zákazníci vyzkoušet již od 5.října a to v těchto městech:

Brno, Česka Lípa, České Budějovice, Děčín, Františkovy Lázně, Hluboká nad Vltavou, Hradec Králové, Cheb, Chodov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jeseník, Jindřichův Hradec, Kadaň, Karlovy Vary, Klatovy, Kroměříž, Kuřim, Kutná Hora, Liberec, Litoměřice, Litvínov, Louny, Luhačovice, Mariánské Lázně, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Neratovice, Olomouc, Ostrava, Otrokovice, Pardubice, Pec pod Sněžkou, Plzeň, Poděbrady, Praha, Přerov, Příbram, Slaný, Špindlerův Mlýn, Teplice, Ústí nad Labem, Zlín

Pro vyšší rychlost potřebujete telefon, který podporuje HSPA+ a těch je zatím velmi málo, konkrétně například nejnovější Sony Xperia V. Reálné rychlosti 30 Mb/s můžete dosáhnout také s USB modemem Vodafone K4605.

Zdroj: TZ Vodafone

Na trh se chystají hudebně zaměřené telefony ze série Samsung Galaxy Music

Společnost Samsung se rozhodla, že se zaměří i na tu část uživatelů, která bez hudby nemůže žít, vytvořila proto telefon, který je určen speciálně pro hudbu. S hudebně zaměřenými telefony jsme se mohli setkat již v minulosti a to dokonce téměř u všech výrobců, tato novinka má ovšem překvapit velmi dobrými parametry, kterými se posune na špičku mezi ostatními hudebními telefony podobného typu.

Pokračování textu Na trh se chystají hudebně zaměřené telefony ze série Samsung Galaxy Music

Anglicko-český slovník Free je kvalitní aplikace s oboustranným slovníkem

Android aplikace pro překlad do cizích jazyků a naopak jsou žádané, na Android marketech je jich ovšem již mnoho a těžko se rozhodnout, kterou z nich stáhnout. Aplikace, kterou si dnes ukážeme nabízí velmi kvalitní slovník, se kterým je možné překládat slova z angličtiny do češtiny a naopak. Tato aplikace je vhodná na cesty, pokud se chystáte do zahraničí, ale stejně tak ji ocení například studenti ve školách.

Pokračování textu Anglicko-český slovník Free je kvalitní aplikace s oboustranným slovníkem

Jetpack Joyride konečně opustil exkluzivitu pro Amazon a vrhl se na Play Store

Jetpack Joyride je oddychová arkáda, která ovládla spoustu lidí na iOS a nyní je dostupná konečně pro každého i na Google Play Store. Za tímto titulem stojí stejná skupinka lidí jako za oblíbeným Fruit Ninja, čí méně známým, ale stejně hratelným Age of Zombies, vývojářský tým Halfbrick Studios.

Ve hře Jetpack Joyride si oblečete jako ubohý businessman na záda střílející jetpack a budete se snažit doletět co nejdál, aniž by vás něco zabilo. A že toho je spousta. Budou se vás snažit sejmout elektrické výboje nachystané v určité výšce, které musíte přeletět, nebo podběhnout, budou na vás střílet mírně naváděnými raketami, budou vás chtít usmažit laserem, který se bude objevovat v několika místech na obrazovce a vy budete muset levitovat abyste do jednoho nevlétli ani nespadli do druhého.

Jetpack Joyride je příjemná oddychovka, která sice, dle mého názoru, zdaleka nedosahuje kvalit jiné arkádovky, a sice Ski Safari. Nicméně na chvíli určitě zabaví. Jelikož je hra zdarma, jsou zde implementovány mikrotransakce, které nicméně nijak nezasahují do kvality herního požitku a můžete hrát i bez jejich použití a to naprosto bez problémů. Takže, není nic jednoduššího, než zkusit kam až to se svým panďulákem dotáhnete a kolik toho sestřelíte…

[app]com.halfbrick.jetpackjoyride[/app]

[25 miliard stažení] 2.den a dalších pár aplikací ve slevě

Bez dlouhých řečí představujeme druhou část aplikací ve slevě za $0.25. Omluvte problém s aplikačním widgetem, kde se ukazuje, že jsou aplikace Free. Ve skutečnosti jsou za cenu 4.82,-Kč.

 

 

 

[app]com.nextgenreality.minimoto[/app]

[app]com.ea.game.fifa12_row[/app]

[app]com.twodboy.worldofgoofull[/app]

[app]com.sketchbook[/app]

[app]com.zeptolab.ctrexperiments.google.paid[/app]

[app]com.fullfat.android.flicknationsrugby[/app]

[app]com.dama.papercamera[/app]

[app]com.doubleTwist.alarmClock[/app]

[app]tipitap.coloring[/app]

[app]tipitap.coloring.phones[/app]

[app]com.gameloft.android.ANMP.GloftSRHM[/app]

[app]com.loudcrow.goingtobed[/app]

[app]net.kairosoft.android.bouken_en[/app]

Zdroj
: AppSales

Bad Piggies se uhnízdila na Play Store

Kolem vývojářského týmu Rovio je vždy velmi rušno, když vydávají novou hru. A je celkem jedno zda jde o další z nekonečné řady Angry Birds, kteří mají úspěch zřejmě jistý, ať už budou ptáci v jakémkoliv prostředí, nebo o něco originálnějšího. Osobně mánii kolem Angry Birds nerozumím, ale tak sto lidí, sto chutí.

Naštěstí se Rovio nezaměřuje pouze na tento svůj nejznámější a nejpopulárnější produkt, dítko, chcete-li, ale vydává také jiné zajímavé arkádovky. Naposled to byla hlavolamovka The Incredible Machine…ehm…pardon, Amazing Alex, samozřejmě. Nyní se nám v plné parádě představují prudce inteligentní, po vejcích žhavá, zelená, zlobivá prasátka, známá zrovna z Angry Birds. Tento nejnovější počin se jmenuje Bad Piggies a bude jen a pouze o těchto prasatech, žádní ptáci zde nikde nerostou a prak zůstal nejspíš ve vesmíru.

Hra Bad Piggies bude kombinovat fyzikální model Angry Birds a logické myšlení ze hry Amazing Alex. Půjde o stavění jakéhosi vozítka, které musí dostat hlavního hrdinu, prase zelené, latinsky Viridi Porcus, do cíle. Cestou je potřeba sesbírat co největší množství hvězdiček, schovaných v krabicích, a dojet v co nejkratším čase. Cílem bude část mapy, která prase dovede ke zlatu…tedy k vejcím. Mají to prasátka smutnou dietu.

Hra Bad Piggies je dostupná na Play Store ve dvou verzích. Jedna je zdarma a ta druhá…taky zdarma, ale v HD. Jak je vidět, koncept s Amazing Alexem nejspíš nevynesl tolik peněz jako vnořená reklama a IAP – mikrotransakce. Pro mě jsou to rozhodně body dolů, protože reklama nejenže ruší, ale často také brzdí, vytěžuje procesor, žere baterku a podobně a mikrotransakce prostě ze srdce nenávidím.

Po zahrání pár levelů to vypadá na zajímavou taškařici a myslím, že úspěch je opět zaručen a počet stažení bude nejspíš zase atakovat sedmiciferná čísla. Tak hodně štěstí Bad Piggies a ať vždy dorazíte úspěšně do cíle…

[app]com.rovio.BadPiggies[/app]

[app]com.rovio.BadPiggiesHD[/app]SMS Jizdenka zpříjemní vaše cestování po českých i slovenských městech

Na mnoha místech v České i Slovenské republice jsou už dlouhou dobu zavedeny takzvané SMS jízdenky. Pro ty co nevědí oč se jedná, tak jde o službu, ve které si uživatel namísto jízdenky do MHD zaplatí SMS, po které může po určitou dobu využívat například tramvaj, trolejbus a další. Pro využití služby bylo ovšem vždy nutné napsat SMS na patřičné číslo, dostupná je však i aplikace, kterou lze využít namísto posílání SMS.

Pokračování textu SMS Jizdenka zpříjemní vaše cestování po českých i slovenských městech