RealPlayer Beta je univerzální přehrávač multimediálních souborů

Každý telefon potřebuje šikovný přehrávač, který si poradí s hudbou, videem i obrázky všech formátů. Jednoduché ovládání a velké množství funkcí tohoto přehrávače zaručí maximální spokojenost. Uživatel si může vytvářet vlastní playlisty a seřazovat si různé soubory podle vlastních kritérií. Přehrávač podporuje velké množství zobrazení a nastavení uživatelského prostředí.

Pokračování textu RealPlayer Beta je univerzální přehrávač multimediálních souborů

Divoká bouře přímo v telefonu s živou tapetou Thunderstorm Free Wallpaper

Divokou bouři doprovázenou silným deštěm a blesky je vždy lepší pozorovat za oknem než být přímo v ní. Nová živá tapeta dokáže přinést bouři přímo do telefonu, resp. přímo na jeho displej. Při každém pohledu na telefon bude možné pozorovat bouřku ve vysokém rozlišení. Počasí venku bohužel ovládat nejde, na displeji ovšem ano, tapetu je možné různě nastavovat.

Pokračování textu Divoká bouře přímo v telefonu s živou tapetou Thunderstorm Free Wallpaper

Potřebujete zlepšit postřeh a rychlé rozhodování? Zahrajte si Rail Maze

Zajímavá hra náročná na přemýšlení. Ve hře je nutné řešit záhady bludiště a správné spojení propletených kolejí. Grafika hry je sice jednoduchá, ale o to zábavnější je celkový koncept. Začíná se od jednoduchých kol a postupně se postupuje do téměř neřešitelných levelů. Ve hře je nutné dbát nejenom na správné spojení kolejí, ale také na čas, který běží Pokračování textu Potřebujete zlepšit postřeh a rychlé rozhodování? Zahrajte si Rail Maze

Google I/O, den první – Jelly Bean, Nexus 7, Nexus Q, Project Glass, a další

Konference Google I/O je právě ve svém vrcholu, respektive má za sebou druhý den a ještě jeden ji čeká, ale to nejzajímavější se stejně událo již v den první. Pojďme se teď projít po Moscone Center v San Franciscu a představíme si nejzásadnější novinky prvního dne.
Pokračování textu Google I/O, den první – Jelly Bean, Nexus 7, Nexus Q, Project Glass, a další

Pohlaďte si kočičí srst přímo na displeji s Purrapy Fluffy Live Wallpaper

Mnoha lidem chybí něžný dotek své domácí kočky. S novou novou živou tapetou je možné si pohladit kočku prakticky kdykoliv. Živá tapeta vypadá jako skutečná srst a skutečně se chová i při dotyku. Uživatel si může srst koček libovolně měnit a nastavovat. Jedná se o originální tapetu, kterou jen tak někdo nemá. S novou srstí může vypadat telefon opravdu stylově.

Pokračování textu Pohlaďte si kočičí srst přímo na displeji s Purrapy Fluffy Live Wallpaper

Naučte se hrát Black Jack jako profesionálové, Real BlackJack Vás to naučí

Oblíbená karetní hra, ve které je, kromě dovedností, důležitým faktorem i štěstí. Ne každý umí hrát Black Jack jako profesionál, a proto je tu hra, ve které se ho každý může naučit. Pravidla jsou poměrně jednoduchá a když se hráč naučí vycítit ten správný okamžik pro odhalení karty, tak už mu nebude nic bránit v cestě na šampionát.

Pokračování textu Naučte se hrát Black Jack jako profesionálové, Real BlackJack Vás to naučí

O2 a její slavná LTE síť

Společnost O2 jako první v České republice spustila komerční provoz LTE sítě. Telefónica síť spustila s velkou slávou, ale novou službu může prozatím využívat pouze okolo jedenácti tisíc potenciálních zákazníků. Z jiného pohledu tak jde o vypočítaný reklamní tah, tedy alespoň, než dojde k celoplošnému rozšíření. A vězme, že to ještě bude nějakou chvíli trvat.

Pokračování textu O2 a její slavná LTE síť

Bunny Shooter přináší střílení růžových zajíců lukem

Zábavná hra, která je reakcí na oblíbené „naštvané ptáky“. Hráč se ve hře ujme luku a bude nemilosrdně likvidovat růžové zlomyslné zajíce. V cestě bude stát velké množství nástrah, se kterými si hráč bude muset nějak poradit. Hra je animovaná a ve 2D. Zajíci nevypadají nijak nevinně a tudíž nebude ke škodě jich pár zastřelit.

Pokračování textu Bunny Shooter přináší střílení růžových zajíců lukem

Huawei Ascend P1 XL a Ascend TD-SCDMA mají neuvěřitelnou kapacitu baterie

Každý výrobce se snaží zaujmout své klienty něčím jiným. Společnost Huawei se zaměřila na kapacitu baterie. Jedná se o jednu z vlastností, kterou široká škála klientů ocení, výkonný telefon který není třeba každý den dobíjet je zkrátka snem mnoha lidí, kteří s sebou neradi stále nosí nabíječku. Plochý telefon s dobrým designem i vlastnostmi potěší své věrné příznivce ještě v létě.

Pokračování textu Huawei Ascend P1 XL a Ascend TD-SCDMA mají neuvěřitelnou kapacitu baterie

Zarybařte si s novou živou tapetou Gone Fishing Live Wallpaper

Velmi uklidňující tapeta vhodná pro všechny uživatele, kteří pracují ve stresu a občas potřebují uvolnit nervy nějakou veselou drobností. S novou živou tapetou je možné rybařit přímo na displeji telefonu. Prostředí divoké přírody a rozlehlé jezero plné ryb uklidní i tu nejprudší povahu. Je možné ulovit velké množství různých ryb a poté se jít pochlubit kolegům v práci se svým úlovkem.

Pokračování textu Zarybařte si s novou živou tapetou Gone Fishing Live Wallpaper