Připravte se na blížící se podzim s živou tapetou Autumn Mood Live Wallpaper

Podzim nám klepe na dveře a většina z nás se ještě těší na babí léto. Podzim nemusí být pouze temně ponurý a deštivý, ale také nádherně slunečný a plný barev. Je to nádherné roční období, které lze nejlépe obdivovat tak, že vyrazíme do přírody. V případě, že aktuálně tu možnost nemáme, může nám náladu zpříjemnit povedená živá tapeta s motivy podzimu.

Pokračování textu Připravte se na blížící se podzim s živou tapetou Autumn Mood Live Wallpaper

Změňte svůj život na RPG hru díky HabitRPG

Mnozí z nás jistě používají diář, pokročilejší uživatelé pravděpodobně i nějakou elektronickou plánovací aplikaci do Androidu. Málokoho by ovšem napadlo, že by se jeho život mohl stát hrou. Několik originálních vývojářů tato myšlenka napadla, a tak vytvořili první elektronický diář, ve kterém se váš život promění v zábavnou RPG hru a za každý splněný úkol vás čeká odměna.

Pokračování textu Změňte svůj život na RPG hru díky HabitRPG

Hororová adventura Fran Bow se vám postará o děsivou zábavu

Vytvořit opravdu kvalitní hororovou hru není nic lehkého a vyžaduje to pořádnou dávku kuráže se do takového projektu pustit. Na androidím trhu se objevila zcela nová hororová hra s perfektním dějem i zpracováním. Bohužel hernímu studiu stále chybí peníze na dokončení dalších dílů, podpořit je můžete tak, že si hru zdarma stáhnete. Jedná se o děsivou, ale opravdu kvalitní zábavu.

Pokračování textu Hororová adventura Fran Bow se vám postará o děsivou zábavu

Hrací kostka Dice+ jako skvělý doplněk pro hry na Androidu

Každý nerd miluje RPG hry a nejvíce ty, kde se často používají kostky. Záliba v kostkách je mnohdy až obdivuhodná, a to nejsou pouhé 6stěnné kostky, ale i 8stěnné nebo 12stěnné. Kostky je ovšem potřeba používat i u mnohých Android her. Pro uživatele, kterým je odporné využívat nevkusných virtuálních kostek v telefonu, které pouze náhodně generují číslo, je konečně k dispozici doplněk, který jim celou hru oživí.

Pokračování textu Hrací kostka Dice+ jako skvělý doplněk pro hry na Androidu

My Log Home iLWP – nádherná živá tapeta se srubem v horách

Živé tapety jsou skvělý doplněk telefonů s Androidem, většina z nich ovšem rozrušuje nebo má upoutávat pozornost něčím výstředním. Dnes si předvedeme jednu z nejoblíbenějších tapet. Poklidný srub daleko v divoké přírodě, který vás nebude nijak obtěžovat, ale naopak vám dopřeje příjemné chvilky klidu.

Pokračování textu My Log Home iLWP – nádherná živá tapeta se srubem v horách

Hra McPixel vás dostane do kůže slavného McGyvera

Najde se pouze málokdo, kdo by si nepamatoval televizní seriál s nesmrtelným McGyverem. Tento chlapík dokázal z borové šišky a zlomeného kartáčku na zuby sestavit jadernou ponorku nebo improvizovanou bombu. Ve hře, kterou si dnes představíme, se dostanete do role McPixela, tedy chlapíka, který ho paroduje. Jedná se o jednu z nejvtipnějších her, které se do Android obchodů dostaly.

Pokračování textu Hra McPixel vás dostane do kůže slavného McGyvera

Google Chrome for Android přinese intuitivnější ovládání

Google Chrome, jeden z nejoblíbenějších internetových prohlížečů, je samozřejmě dostupný i na Androidu. Nyní by tato aplikace měla přijít s několika malými změnami, které znamenají další krok kupředu, k dokonalosti. Pokračování textu Google Chrome for Android přinese intuitivnější ovládání

Motorola Droid 5: QWERTY klávesnice a odolnost proti prachu a vodě

Přístrojů s QWERTY klávesnicí není zrovna moc, přesto se najde spousta uživatelů, kteří tuto konstrukci telefonu ocení. Motorola Droid je jedním z tohoto mála. Nyní bychom se měli setkat již s pátou generací tohoto krasavce. Pokračování textu Motorola Droid 5: QWERTY klávesnice a odolnost proti prachu a vodě