Konec světa se blíží, HandyGames zlevňuje

Noviny, televize i rádia jsou toho plné a HandyGames využili ‚předpovězeného‘ konce světa k vlastní reklamě, propagaci a slevovému šílenství. Všechny své hry zlevnili na $0.99 a dalo by se předpokládat, že tato sleva potrvá právě do 21.prosince, kdy má ona velká finální událost nastat.

Poslední hodiny na tomto světě můžete prožít všelijak a pokud investujete po pětadvaceti korunách do jednotlivých titulů, můžete se bavit u strategie á la Settlers s názvem Townsmen 6 nebo novější Townsmen bez číslovky.

Dále se můžete zabavit u tower defense her Guns’n’Glory z westernového prostředí a Guns’n’Glory WW2 z prostředí druhé světové války. Zastřílet si můžete také ve hře Panzer Panic. Oddech vám poté nabídne ‚Farmville-like‘ hra s názvem Clouds & Sheeps, kde se budete starat o ovečky a jejich okolí.

Ve hrách od HandyGames lze také lovit. Ve hře Farm Invasion USA budete lovit a sklízet mimozemšťany a ve hře Super Dynamite Fishing budete lovit ryby pomocí dynamitu.

Potrápit mozkové závity můžete u hry Aporkalypse – Pigs of Doom, kde hlavní roli ztvární prasata, u Save the Puppies, kde budete muset za použití mozku zachránit štěňata nebo u liánovité proplétačky infeCCt.

8bitové RPG vám nabídne hra Cyberlords – Arcology a jednoduchou 2D žranici si užijete ve hře Shark or Die. Pokud jste vždycky chtěli vládnout podsvětí, můžete zkusit své štěstí ve hře Casino Crime.

Kdo tíhne k tetování, může vyzkoušet Tattoo Tycoon nebo Tattoo Mania.

Po vyjmenování všech těchto her, kdy ještě pár jsem jich ani nezmínil, musím konstatovat, že HandyGames se soustředí na vydávání několika dosti podobných titulů, kdy originalita a kvalitní zpracování se týká jen několika z nich. Ale tak minimálně Townsmen je dobrá budovatelská strategie, která ovšem po čase omrzí. Takže kdo chce ještě utratit nějaký drobák, než nám Zemi vypnou, může přejít do Google Play Store.

Ještě se musím pozastavit nad stránkami HandyGames, kde je odkaz na Google Plays Store, na který když kliknete, tak vám to v první dvacítce nenajde ani jednu jejich hru…

Zdroj: App-sales.net

HandyGames
End of the World Sale

HandyGames

Naučte se hrát Black Jack jako profesionálové, Real BlackJack Vás to naučí

Oblíbená karetní hra, ve které je, kromě dovedností, důležitým faktorem i štěstí. Ne každý umí hrát Black Jack jako profesionál, a proto je tu hra, ve které se ho každý může naučit. Pravidla jsou poměrně jednoduchá a když se hráč naučí vycítit ten správný okamžik pro odhalení karty, tak už mu nebude nic bránit v cestě na šampionát.

Pokračování textu Naučte se hrát Black Jack jako profesionálové, Real BlackJack Vás to naučí

Live Holdem Poker Pro je nejhranější poker na Androidech

Nejhranější karetní hra na světě, poker, si našla své místo i na Androidech. Poker na Androidu hraje už více než 50000000 lidí po celém světě. Právě tato verze je nejstahovanější vůbec, může za to její velká hratelnost a široké možnosti. Hráč si může vyzkoušet hrát proti milionům lidí z celého světa v hrách, ve kterých jde o zábavu, ale i o peníze.

Pokračování textu Live Holdem Poker Pro je nejhranější poker na Androidech