Aplikace DJay pro profesionální mix hudby

Propadli jste líbivým tónům linoucím se z vašeho područí? Mixování hudby je velkým koníčkem pro miliony nadšenců, kteří se ať už v profesionálním nebo domácím prostředí oddávají nejrůznějším hudebním stylům. Určitě si mnozí z vás vzpomenou na časy, kdy bylo pro mixování hudby nutné zakupovat mixážní pulty a další zařízení. Doba pokročila a společně s ní i technika a možnosti mixování. Aplikace DJay je asi nejpopulárnější hudební aplikací pro iOS, která si v letech 2011 odnesla prestižní cenu Apple Design Award a aplikaci roku ve více jak 100 zemí světa. Stala se natolik populární, že Apple na svých zařízeních demonstruje, co všechno je možné na jejich operačním systému dokázat. A teď to nejdůležitější – aplikace DJay se nyní objevila i na Google Play pro operační systém Android.

Společnost Algoriddim započala svůj vývoj pro operační systém Android už s příchodem operační verze 4.0 Ice Cream Sandwich. Google však nebyl úplně nejdostupnější platformou pro vývoj. Naprogramování této aplikace zde bylo mnohem náročnější. Vývojáři navíc museli zkoušet kompatibilitu ne velkém množství modelů s různou velikostí displeje. Právě z těchto důvodů si fanoušci operačního systému Android museli počkat. Vše se změnilo s příchodem verze operačního systému 4.4 KitKat a Androidu 5.0.

Aplikace DJay je úchvatná nejen svým příjemným uživatelským prostředím, ale i originálními funkcemi. Nabízí například integraci se Spotify, díky čemuž můžete mixovat hudbu přímo ve spuštěné aplikaci. Podporovaná je taktéž naprostá většina hudebních formátů a nezapomíná se ani na pokročilé funkce jako je automix, efekty a spousta doprovodných nástrojů, které slouží k ovládání tempa, nastavení filtrů, ekvalizéru a mnoho dalšího.

Aplikace není zdarma, ale na druhou stranu nestojí mnoho. Pořídit si ji můžete za necelou stokorunu. Když přihlédneme k profesionalitě a využití aplikace, jde o nezanedbatelnou investici.

[appbox googleplay com.algoriddim.djay]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *