Android 5.0 Lollipop, Nexus 6, Nexus 9 a Nexus Player oficiálně

Jak již bylo několikrát zmíněno a stále se objevovalo na různých místech na internetu, Android L byl uveden právě dnes, tedy 15. října. Jeho číselné označení je 5.0 a zastupovat ho bude Lollipop (lízátko). Kromě toho byly představeny také hardwarové kousky, jež unikly na internet také již před několika dny. Seznamte se s rodinou Nexus z roku 2014 – Nexus 6, Nexus 9 a Nexus Player.

Pokračování textu Android 5.0 Lollipop, Nexus 6, Nexus 9 a Nexus Player oficiálně

Nový Nexus od Motoroly by měl vypadat jako obří Moto X

Ach, ty fámy. Je to tak pokaždé před každým představením nového klíčového modelu. Tentokrát jsou imaginární zraky všech internetových Android médií zaměřeny na nový Nexus 6 či X, s kódovým označením Shamu.

Pokračování textu Nový Nexus od Motoroly by měl vypadat jako obří Moto X

Samsung Galaxy Mega 2 oficiálně představen

Společnost Samsung se v těchto dnech chlubí příchodem následovníka velkého smartphonu Samsung Galaxy Mega. Další model jdoucí v obdobně laděných stopách má název Samsung Galaxy Mega 2. Pokud se domníváte, že se výrobce pokusil o nějakou designovou revoluci nebo přinejmenším inovaci, zklameme vás. Druhý díl je naprosto stejný jako ten první a nese se v duchu ostatních zařízení.

Galaxy Mega 2 je obdařen velkým displejem s úhlopříčkou 6 palců, jenž disponuje malým HD rozlišením. Takto velký displej ocení všichni, co se rádi na cestách dívají na filmy, videa nebo surfují po webových stránkách. Funkce tohoto smartphonu nejsou nikterak nadčasové a v porovnání s ostatními aktuálními modely můžeme Galaxy Mega 2 zařadit do střední třídy, přičemž tomu odpovídá i jeho cena. Na trhu se prodává přibližně za 400 amerických dolarů.

galaxy-mega

Zařízení disponuje čtyřjádrovým procesorem Exynos 4415, který je taktován na 1,5 GHz. Dále zde nalezneme 1,5GB operační paměť RAM s vnitřní pamětí 16 GB. Samozřejmě, že je rozšiřitelná pomocí micro SD karet. U fotoaparátu nalezneme rozlišení 8 MP a je doplněn o přední 2,1MP kameru. Podpora Bluetooth 4.0, LTE, NFC nebo WiFi 802.11 a/b/g/n je samozřejmostí. Model Samsung Galaxy Mega 2 není prozatím v nabídce českých prodejců a ani není známo, kdy překročí naše hranice. Jednička se zde prodávala, proto můžeme předpokládat, že to nebude už dlouho trvat.

Zdroj: Samsung

První “Selfiefoun” je na světě – Sony Xperia C3 je na dvě SIM, jede na Snapdragonu a má 1 GB RAM

Jak jsme vás včera informovali, tak se i stalo. Sony dnes představila telefon pro mladé, kteří se místo výkonu nechají zlákat radši dobře vybaveným Selfie foťákem.

Pokračování textu První “Selfiefoun” je na světě – Sony Xperia C3 je na dvě SIM, jede na Snapdragonu a má 1 GB RAM

Sony zítra představí telefon zaměřený na vytváření “Selfies”

Selfies, neboli fotky, kdy focený je zároveň fotografem, zaplavily svět v takové míře, až je to k nevíře. A jelikož krávu je potřeba dojit, dokud dává, Sony zítra představí telefon, který je primárně zaměřen právě na fanatické “Selfie-makery”.

Pokračování textu Sony zítra představí telefon zaměřený na vytváření “Selfies”

Samsung Galaxy S5 mini představen – trošku dražší a menší Galaxy S III

Již jsme si zvykli, že výrobci dělají zmenšené verze svých vlajkových lodí. Již jsme si také zvykli, že tyto zmenšené verze jsou nejen zmenšené, ale také značně osekané. Také jsme si zvykli, že vůbec nejsou mini. Samsung nyní přestavil mini verzi modelu Galaxy S5.

Pokračování textu Samsung Galaxy S5 mini představen – trošku dražší a menší Galaxy S III

Aktualizace na Android 4.4.3 pro Samsung Galaxy S5 již tento měsíc, pro S4 v červenci

Je to teprve pár dnů, co získala aktualizaci na Android 4.4.3 zařízení Nexus, a chvíli poté také Google Play Edition zařízení. Také Motorola vybavila svou řadu Moto touto nejnovější aktualizací. Jak je vidět, Samsung nekašle na své vlajkové lodě a již brzy by se mělo dostat také na Galaxy S5 a S4.

Pokračování textu Aktualizace na Android 4.4.3 pro Samsung Galaxy S5 již tento měsíc, pro S4 v červenci

LG G3 představen – 5.5" Quad HD displej, Snapdragon 801, metalické tělo, laserové ostření a další vychytávky

g3_top

Ačkoliv jsme o LG G3 věděli prakticky všechno již před včerejší Londýnskou předváděčkou, je dobré to mít oficiálně. Prakticky všechno, co jsme věděli, se pouze potvrdilo, ale dostali jsme ucelený obraz, do kterého vás nyní zasvětím.

Pokračování textu LG G3 představen – 5.5" Quad HD displej, Snapdragon 801, metalické tělo, laserové ostření a další vychytávky

Únik informací – nové zprávy o displeji Samsungu Galaxy Note 4

Gsmarena.com přichází každou chvílí se zajímavými novinkami z oblasti android technologie od svých anonymních zdrojů. Ve velké většině se jedná o pravdivé informace, které jsou následně potvrzeny na oficiálních tiskových konferencích dané společnosti. Tentokrát portál přichází se zvěstí o displeji Samsungu Galaxy Note 4. Pokračování textu Únik informací – nové zprávy o displeji Samsungu Galaxy Note 4

Údajný Samsung Galaxy S5 Prime na dalších fotkách

Server Phone Arena se díky jednomu jejich čtenáři dostal ke snímkům údajného bleskového nástupce Galaxy S5. Kovové tělo a 5.2-palců s extrémním Quad HD rozlišením, to jsou hlavní novinky vylepšené “es pětky”, kterou si můžete prohlédnout na nezvykle ostrých snímcích.

Pokračování textu Údajný Samsung Galaxy S5 Prime na dalších fotkách