Jak malovat 3D Malování: Aplikace, se kterou vytvoříte nádherné 3D obrazy

Je až obdivuhodné, jak krásné obrazy dokáží vytvořit pouliční umělci. Mezi senzaci patří obzvláště 3D obrazy, které se malují na zdi či na chodníku. Náhodný kolemjdoucí pak může vidět v naší malbě ohnivou propast, horské údolí nebo třeba dveře do chrámu. Vytváření 3D obrazů se může zdát velmi složité, ale je možné se ho také naučit, a to prostřednictvím jednoduché aplikace.

Pokračování textu Jak malovat 3D Malování: Aplikace, se kterou vytvoříte nádherné 3D obrazy

Earth Live Wallpaper je úžasná živá tapeta s rotujícími planetami

V případě, že chcete sledovat naši planetu z perspektivy kosmonautů, nemusíte být v družici, stačí mít k dispozici živou tapetu, která vám takový pocit dopřeje. Mnoho živých tapet nabídne pouze omezené a nudné funkce. Tapeta, kterou si předvedeme dnes, nám poskytne možnost poznat nejen skutečné planety ze sluneční soustavy, ale také slavné filmové planety.

Pokračování textu Earth Live Wallpaper je úžasná živá tapeta s rotujícími planetami

Připravte se na blížící se podzim s živou tapetou Autumn Mood Live Wallpaper

Podzim nám klepe na dveře a většina z nás se ještě těší na babí léto. Podzim nemusí být pouze temně ponurý a deštivý, ale také nádherně slunečný a plný barev. Je to nádherné roční období, které lze nejlépe obdivovat tak, že vyrazíme do přírody. V případě, že aktuálně tu možnost nemáme, může nám náladu zpříjemnit povedená živá tapeta s motivy podzimu.

Pokračování textu Připravte se na blížící se podzim s živou tapetou Autumn Mood Live Wallpaper

My Log Home iLWP – nádherná živá tapeta se srubem v horách

Živé tapety jsou skvělý doplněk telefonů s Androidem, většina z nich ovšem rozrušuje nebo má upoutávat pozornost něčím výstředním. Dnes si předvedeme jednu z nejoblíbenějších tapet. Poklidný srub daleko v divoké přírodě, který vás nebude nijak obtěžovat, ale naopak vám dopřeje příjemné chvilky klidu.

Pokračování textu My Log Home iLWP – nádherná živá tapeta se srubem v horách

DJ Live Wallpaper – živá tapeta s mixážním pultem

Snad každý si chtěl někdy zkusit, jaké je to být diskžokejem. Bohužel mixážní pultík není zrovna nejlevnější a také si nemůžeme být jistí, jak nám práce s ním půjde. To lze ovšem velmi rychle zjistit díky živé tapetě, kterou si dnes představíme. Nejedná se o nudnou živou tapetu, kde poletuje listí, čvachtá voda, ale o propracovanou simulaci mixážního pultu.

Pokračování textu DJ Live Wallpaper – živá tapeta s mixážním pultem

Už vás nebaví běžné živé tapety? Tak zkuste videotapetu!

Živé tapety byly a stále jsou velmi populární, jejich popularita se ovšem začíná pomalu vytrácet. Pokud vám statické tapety připadají nudné a běžné živé tapety vás také nebaví, tak by jste měli vyzkoušet videotapety. Videotapety jsou zajímavou náhradou klasických živých tapet, přináší natáčený obraz ve vysokém rozlišení přímo na displeje telefonů nebo tabletů s Androidem.

Pokračování textu Už vás nebaví běžné živé tapety? Tak zkuste videotapetu!

Roční Vánoční živé tapety vám naladí vánoční atmosféru i na telefonu

Sníh už nám přikryl i poslední holé kousky země, ve městech nalezneme vánoční výzdobu a v obchodech se to začíná hemžit lidmi nakupujícími dárky. Pokud vás ještě nezasáhla ta pravá vánoční atmosféra, tak je to možná proto, že ji ještě nemáte na telefonu. Dnes vám přinášíme živou tapetu, která vám přinese příjemnou vánoční pohodu přímo na displeje telefonů.

Pokračování textu Roční Vánoční živé tapety vám naladí vánoční atmosféru i na telefonu

Živá tapeta Saving Bob Live Wallpaper HD Vás donutí dobít baterii nebo se pejsek utopí

Originalita nápadů občas nezná mezí. S běžnými tapetami, kde blikají různé barvy nebo kde se pohybují předměty, se setkáváme každý den, dnešní živá tapeta je ovšem něčím speciální. V tapetě, kterou Vám dnes předvedeme půjde doslova o život. Nebojte se, nepůjde o život uživatele, nýbrž o život pejska, kterého nesmíte nechat utopit. Jak můžete pejska zachránit? To se dočtete níže.

Pokračování textu Živá tapeta Saving Bob Live Wallpaper HD Vás donutí dobít baterii nebo se pejsek utopí

Blesky a hřmění – tapeta Thunderstorm

Také vás už nebaví vzhled vašeho pozadí na vašem mobilním přístroji? Chcete do svého zařízení začlenit vkusnou tapetu, která vás nadchne při každém pohledu na ní? Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli v kladném duchu, tak svou pozornost přeneste k moderní tapetě Thunderstorm Live. Pokračování textu Blesky a hřmění – tapeta Thunderstorm