Humble Bundle: PC a Android 10 – 7+ her (nejen) na Android za libovolnou cenu podesáté

Humble Bundle opět otevřel své All-inclusive tržiště, ze kterého si momentálně můžete odnést až 7 her. Dnes máme k dispozici spoustu žánrů a samé kvalitní tituly. Těšte se na Fieldrunners 2, Breach & Clear či Metal Slug 3.

Pokračování textu Humble Bundle: PC a Android 10 – 7+ her (nejen) na Android za libovolnou cenu podesáté

LG G3 představen – 5.5" Quad HD displej, Snapdragon 801, metalické tělo, laserové ostření a další vychytávky

g3_top

Ačkoliv jsme o LG G3 věděli prakticky všechno již před včerejší Londýnskou předváděčkou, je dobré to mít oficiálně. Prakticky všechno, co jsme věděli, se pouze potvrdilo, ale dostali jsme ucelený obraz, do kterého vás nyní zasvětím.

Pokračování textu LG G3 představen – 5.5" Quad HD displej, Snapdragon 801, metalické tělo, laserové ostření a další vychytávky

Únik informací – nové zprávy o displeji Samsungu Galaxy Note 4

Gsmarena.com přichází každou chvílí se zajímavými novinkami z oblasti android technologie od svých anonymních zdrojů. Ve velké většině se jedná o pravdivé informace, které jsou následně potvrzeny na oficiálních tiskových konferencích dané společnosti. Tentokrát portál přichází se zvěstí o displeji Samsungu Galaxy Note 4. Pokračování textu Únik informací – nové zprávy o displeji Samsungu Galaxy Note 4

Údajný Samsung Galaxy S5 Prime na dalších fotkách

Server Phone Arena se díky jednomu jejich čtenáři dostal ke snímkům údajného bleskového nástupce Galaxy S5. Kovové tělo a 5.2-palců s extrémním Quad HD rozlišením, to jsou hlavní novinky vylepšené “es pětky”, kterou si můžete prohlédnout na nezvykle ostrých snímcích.

Pokračování textu Údajný Samsung Galaxy S5 Prime na dalších fotkách

HTC představil horší nedokonalou zmenšeninu One (M8) – One Mini 2

Pokud se vám velikost nejnovější vlajkové lodi firmy HTC zdá příliš velká a chtěli byste něco menšího, ale s podobným výkonem, máte smůlu. HTC One Mini 2 má s vlajkovou lodí stejnou pouze část názvu, broušené kovové tělo a stereo reproduktory na čelní straně.

Pokračování textu HTC představil horší nedokonalou zmenšeninu One (M8) – One Mini 2

5. díl – Android hry pro nejmenší – Tapping Zoo

Když už se tedy moderní technologie staly součástí našich každodenních životů a děti je čím dál tím těžší od nich dostat, tak alespoň ať má strávený čas na nich nějaký užitek. Zajímavý herní počin, nebo spíše aplikace, se skrývá pod názvem Tapping Zoo.

Ať už jsou vaše úmysly jakékoliv, tahle hra vaše děti na určitý čas zabaví a navíc vás nebudou volat na pomoc kvůli zdolání banální překážky. Jednoduše jim půjčíte smartphone nebo tablet a vše ostatní zvládnou už samy. Navíc se jim dostane i určitého zoologického vzdělání. Jediné, co by se hře dalo vytknout, je, že se děti snaží zvířecí projevy napodobovat, takže pokud se ratolestí potřebujete zbavit na nějaký čas s ohledem na tichost, tohle jim nepouštějte.

unnamed (1)

Hra nabízí nejznámější zvířata v podobě fotografií, které můžeme znát ze zoologických zahrad. Ke každé fotografii je přiřazen originální zvuk daného zvířete, takže se malé děti dokonale seznámí se zvukovými projevy. Ovládání je naprosto jednoduché, stačí se prstem dotknout kdekoliv na displeji a zvíře se ozve. Jakmile vás lev nebo slon přestane bavit, stačí klepnout na zelenou šipku a fotografie se vymění. Navíc je ke každé fotografii přiřazen štítek s krátkým anglickým komentářem, stačí klepnout a přehraje se. Tapping Zoo se v nabídce obchodu Google Play nachází za necelých 20 Kč, ovšem za to se vám dostane porce 60 zvířat.

[appbox googleplay com.tipitap]