Toshiba a jeho tablet s Honeycomb Androidem

S Android tablety s verzí systému Honeycomb 3.0 se v poslední době doslova roztrhl pytel. Nyní přichází na trh Toshiba se svým 10.1 palcovým tabletem Regza AT300 disponujícím displejem s rozlišením 1280 x 800, USB, HDMI konektorem a 5MPx kamerou. Přístroj pohání nyní tradiční Tegra-2. Prodávat se bude prozatím v Japonsku za ¥60,000, tedy přibližně 12100 Kč.

Pokračování textu Toshiba a jeho tablet s Honeycomb Androidem

Radio Beat Widget – rádio na ploše vašeho androida

Na Android Marketu se objevila velmi zajímavá utilitka pro posluchače rádia Beat – Radio Beat Widget, před pár dny přibyl update na verzi 1.4. Jde o velice jednoduchý prográmek, který si zakládá především na widgetu, jehož prostřednictvím si můžete přehrávat Radio Beat. A něco navíc.

Pokračování textu Radio Beat Widget – rádio na ploše vašeho androida

Dvoujádrový 2GHz Samsung již příští rok

Největší jihokorejský výrobce elektroniky Samsung oznámil uvedení nového telefonu. Po výkoném Samsungu Galaxy S a Galaxy S2 s dvoujádrovým procesorem taktovaným na 1 GHz údajně připravuje telefon s dvoujádrem taktovaným na 2 GHz, rovněž příští rok plánuje nabídnout tyto čipy samostatně pro ostatní výrobce.

Pokračování textu Dvoujádrový 2GHz Samsung již příští rok

Jednoduchá hříčka Bubble Blast II

Na přední přícky se neodbytným krokem dobývá oddychová gameska s názvem Bubble Blast II. Jde opravdu o nenáročnou hru, kterou můžete bez obav dát do ruky svým dětem k zabavení bez obav, aby se vás neustále vyptávaly, jak se to ovládá a co mají dělat. I přes to vám Bubble Blast občas dokáže zatopit v hlavě.

Pokračování textu Jednoduchá hříčka Bubble Blast II

TV Program – Televizní program pro Android

Aplikace TV Program – Televizní program je ke stažení v Android Marketu zdarma. Jak již samotný název napovídá, jde o prográmek určený všem, kteří sledují televizi, ať již každý den celý den nebo výjimečně.

Aplikace je ve slovenštině, přepnout do češtiny nelze, ale snad to pro našince nebude přítěží.

Pokračování textu TV Program – Televizní program pro Android