Ab cvičení A6W PRO – zpevněte si břicho za 42 dní

Hubnoucí aplikace Ab cvičení A6W PRO  se na Google Play nachází zcela zdarma a snaží se ve vás vyvolat touhu po zdravějším stylu života. Software deklaruje, že za 42 dní při pravidelném cvičení podle jejich sestaveného plánu získáte ploché a zpevněné bříško. Sestavy jsou připravené na každý den zkušeným vývojářským týmem obdobně laděných aplikací, kteří si říkají Clock Caynax a Caynax HIIT.  Nesmíte však tréninkový plán nijak narušit a opravdu se mu po dobu vymezeného času věnovat.

Caynax připomíná, že bez změny stravovacích návyků a navýšení celodenní pohybové aktivity se beztak nikam nedostanete. Aplikaci doprovázejí hlasy IVONA Text to-Speech HQ nevo SVOX, které jsou k dispozici na trhu. Provedou vás tak celým tréninkovým plánem. Animace společně s hlasem vám přesně napoví, co v danou chvíli dělat. Caynax zároveň připomíná, že aplikace není výukou jednotlivých cviků. Na správné dýchání a provádění se zeptejte svého fitness instruktora. Cviky nejsou zaměřené na odstraňování většího množství tuku, ale na zpevnění a proměnu v ploché proporce břicha.

[app]com.caynax.a6w&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5jYXluYXguYTZ3Il0.[/app]

3 komentáře: „Ab cvičení A6W PRO – zpevněte si břicho za 42 dní“

  1. Tak první den hotovej :) Žádnej záhul to neni, pohoda, ale lepší než nic nedělat žejo :-) Na doma skvělá appka, uvidíme za dalších 41 dní :-)

      1. Skvělý, už to přestává být sranda, zvyšuje se počet opakování a z prvního dne a 6ti minut je dneska asi 23 snad … Baví mě to, břicho tahá a sem přesvědčenej, že to bude fakt vidět, můžu doporučit :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *