ColorNote je skvělý nástroj pro poznámky i plánování

Je těžké si zapamatovat všechny své povinnosti a čas od času se zkrátka stane, že se na něco zapomene. Pro tyto případy je tady skvělý nástroj, který slouží jako poznámkový blok a navíc jako kalendář a diář s připomínáním naplánovaných událostí. Aplikace je velmi užitečná, díky ní bude mít uživatel všechny poznámky u sebe a nebude muset s sebou nosit ani diář. Kromě těchto nástrojů obsahuje ještě mnoho dalších, které významným dílem usnadní život.

ColorNote je nenahraditelný nástroj do telefonu, se kterým lze vyřešit problémy se zapomínáním a strarosti běžného života. První funkcí je poznámkový blok, jedná se o klasický blok, do kterého je možné vepisovat poznámky. Dokument s poznámkami je možné pojmenovat a zařadit buď do archivu nebo do kalendáře.

Pokud je třeba si správně rozvrhnout den, tak k tomu slouží „To Do list“, zde se vkládají všechny povinnosti, které je třaba v určitý den vykonat. Dále je možné si vytvořit „Shopping list“ neboli nákupní seznam, s ním bude nakupování mnohem jednodušší. Aplikace obsahuje i další typy těchto drobných barevných lístečků, které jsou rozděleny názvem a barvou.

Vytvořené poznámky se řadí do seznamu, do tohoto seznamu je možné je vkládat nebo je z něho vymazávat. Každou poznámku lze nastavit tak, aby se v určitý čas připoměla, připomenutí probíhá zobrazením na displeji a také zvukovým signálem.

Součástí aplikace je kalendář, je rozdělený na jednodtlivé dny, do každého dne je možné zařadit libovolný počet poznámek. Každý den je tedy možné rozkliknout a podívat se co je naplánovaného. Plánování je možné i několik měsíců dopředu.

Menu aplikace je velmi přehledné a zvládnou s ním pracovat i naprostí začátečníci. Poznámky, které již nejsou aktuální je možné vyhodit do koše, aby zbytečně nezabíraly prostor mezi poznámkami aktuálními.

Velkou pomocí je i vyškrtávací seznam, lze ho dobře předvést například u nákupního seznamu, ze kterého je možné postupně odškrtávat nakoupené položky.

Zobrazení je zcela čistě na uživateli, ten si může nastavit zobrazování poznámek v položkovém seznamu, náhledové zobrazení nebo třeba i celý kalendář.

Jednoduché je i vyhledávání nebo automatické řazení, to se nastavuje buď podle barvy, abecedy, nastaveného času nebo času připomenutí. Nastavení je velmi snadné.

Aplikace je velmi populárním pomocníkem, který každý den pomáhá uživatelům po celém světě správně seřazovat vlastní myšlenky a organizovat čas. ColorNote je ke stažení zdarma.

[qr]https://play.google.com/store/apps/details?id=com.socialnmobile.dictapps.notepad.color.note&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5zb2NpYWxubW9iaWxlLmRpY3RhcHBzLm5vdGVwYWQuY29sb3Iubm90ZSJd[/qr]

2 komentáře: „ColorNote je skvělý nástroj pro poznámky i plánování“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *