Humble Mobile Bundle 8 – sedm her pro váš Android za příjemnou cenu

Jen co jsme zveřejnili Humble Bundle PC and Android 11, záhy přišel mail o vytvoření balíku čistokrevně mobilního. Humble Mobile Bundle se dočkal již své osmé odnože a nabízí opět samé zajímavé kousky za zajímavou cenu.

humble_mobile_bundle_8Stejně jako u PC and Android balíku i zde máte hry rozděleny do tří cenových hladin. První je prakticky libovolná a nabízí čtyři kousky. Ve druhé najdete akční adventuru Little Big Adventure, předělávku od DotEmu z roku 1994, a Tower Defense hru TowerMadness 2 a získáte je, pokud zaplatíte více než je momentální průměr. A pak je tu třetí hladina, která je nastavena na $5, tam se nachází jedna hra, konkrétně je to Epoch.2.

Tentacle Wars

Vaším úkolem v Tentacle Wars je ochránit mimozemské tělo od útoku parazitující buňky. Budete se tak pohybovat v mikroskopickém světě, kde budete bojovat proti útokům sousedních buněk. Musíte si osvojit „chapadlovou válku“, abyste zvítězili.

Doodle God a Doodle Devil

Tyto dvě hry jsou v podstatě velmi podobné, protože pracují na stejném principu, pouze příměsi jsou jiné. Budete vytvářet celý vesmír pouze z vody, ohně, vzduchu a země. Kombinací různých komponent budete vytvářet složitější a složitější objekty, až nakonec vytvoříte úplně všechno.


Wave Wave

Wave Wave je těžko definovatelná hra, ve které se budete prodírat hromadou trojúhelníků nastražených na vaši klikatící se přímku. Budete si také užívat epileptické stavy a možná i nějakou tu závrať. Aspoň to tvrdí upozornění, které hlásá, že tato hra skutečně může působit nepříjemně, protože se pořád motá, přibližuje, vzdaluje a ještě u toho pouští všelijaké zvuky.

Little Big Adventure

Hra z roku 1994, která v té době sklidila velké pozitivní ohlasy. Jakožto hlavní hrdina Twinsen, mladík, kterého diktátor uvěznil v blázinci, musíte uprchnout a postavit se svému osudu a ochránit tajemství své planety.

TowerMadness 2

Jedna z mnoha Tower Defense her, která sází na grafiku a 3D prostředí. Za sebe musím říct, že se mi vůbec nelíbí, ale třeba je o to hratelnější.

EPOCH.2

EPOCH.2 je pokračováním úspěšného prvního dílu. Zavede vás do válkou sužované krajiny, kterou se musí váš EPOCH probít až k osobě, kterou má chránit – k princezně Amelii. Jedná se o 3D akční střílečku viděnou z pohledu třetí osoby, ve které se coby robot budete snažit zlikvidovat vše, co vám bude stát v cestě.

Momentální průměrná cena se drží na $3.80, takže za něco přes osmdesát korun získáte hned 6 her vyzrálé kvality. Za něco málo přes stovku to bude her celkem 7 a to ještě další zaručeně přibudou.

Zdroj: Humble Bundle

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *