Další díl Roviovské telenovely s názvem Angry Birds Stella na vašich obrazovkách již 4. září

Jestliže stále nemáte dost šílenství kolem naštvaných ptáků, určitě vás potěší informace, že než přijdou na řadu Angry Birds Transformers, kteří se mají na displeje našich zařízení dostat až příští rok, dočkáte se ještě jednoho dílu s názvem Angry Birds Stella.

O co v tomto sequelu půjde, není z dostupných dvou trailerů jasné, ale dost pravděpodobně se dočkáme pouze nových postav, které obohatí tradiční sestřelování zelených prasátek. Ta samozřejmě nemohou chybět jako hlavní záporáci. Kromě Stelly se dočkáme také dalších nových charakterů, konkrétně to budou Gale, Dahlia, Poppy, Willow a Luca. Stejně jako nevíme, co přesně bude dělat Stella, neví se ani o ostatních, jaké speciální schopnosti si pro nás nachystali.

Hra Angry Birds Stella bude uvolněna na hlavní platformy, včetně Androidu, přesně 4. září. Pokud tedy prahnete po nových dílech staré ságy, rozhodně si toto datum zakroužkujte v kalendáři.

Na trailery se můžete podívat níže a udělat si obrázek sami, o co by mohlo tentokrát jít. Pravděpodobně se ale dočkáme pouze drobných vylepšení a o žádnou revoluci nepůjde… možná ani o evoluci ne.

Zdroj: Phone Arena

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *