Kitkat putuje tento měsíc ještě do pěti smartphonů od Samsungu

Je sice pravdou, že před nedávnem vznikla zcela nová verze operačního systému pod označením Android L, ovšem to neznamená, že se na doposud fungující KitKat zapomnělo. Stále se aktualizuje a dokonce ještě tento měsíc ho dostane celkem pět vybraných smartphonů od společnosti Samsung.

Tyto zvěsti jsme vyhledali na portálu důvěryhodného zdroje Justaboutphones. KitKat si za svůj cíl vybral pět smartphonů ze střední třídy. Možná zklamání, možná nejistota z budoucnosti – takové emoce nyní budou cítit všichni majitelé mezinárodní verze jednoho z nejpopulárnějších smartphonů Samsung Galaxy S III, který KitKat 4.4 nedostane.

1003540_10151821543809557_1748461362_n

Aktualizovanou verzi operačního systému  Android 4.4 má podle předběžných neoficiálních informací dostat Samsung Galaxy S4 mini, Galaxy Note 3 Neo, Galaxy Grand 2 Duos a také tabletophony Galaxy Mega 6.3 a Galaxy Mega 5.8. Načasování přesných termínů je spojeno s každou zemí zvlášť, také se musí zohlednit operátor. O předpokládaném datu pro Českou nebo Slovenskou republiku se prozatím nikde nehovoří.

Dokonce nebyl ani zveřejněný přesný seznam změn. Dá se však s jistotou očekávat zachování veškerých dosavadních funkcí, jako je průsvitná notifikační lišta, vylepšená správa paměti, tunelování audia a další.

 

Zdroj: justaboutphones 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *