HTC připravuje nového křížence smartphonu a tabletu s názvem T6

Výrobci mobilů se předhání v ledasčem. Ať už se bavíme o nejnižší tloušťce telefonu, či největším výkonu, vždy se snaží překonávat o sto šest. Trend zvětšování úhlopříček displejů také neustává, a tak se nemůžeme divit, když nejedno zařízení atakuje úhlopříčku velikosti 6 palců. Dalším takovým výrobcem je HTC, jehož největší model je One s 4,7 “.

Nyní se zdá, že tato velikost inženýrům na Taiwanu nestačí, a tak připravují přístroj, který by měl být o poznání větší. Úhlopříčka jeho displeje se údajně bude pohybovat mezi 5 a 6 palci. S největší pravděpodobností pak půjde o kousek s displejem velikosti 5,99 “. Takovouto úhlopříčku očekáváme i od tahouna segmentu tabletofonů, Samsungu Galaxy Note III.

Tento kousek nazvaný T6 by měl být k dostání hned v několika variantách. Konkrétně se zde bavíme o možnostech konektivity, kde nabídne opravdu široké rozpětí podporovaných sítí.

Varianta nazvaná T6_UL cassiopea nabídne GSM, WCDMA a LTE. Pokud zvolíte T6_U columba, setkáte se pouze s GSM a WCDMA. Dále se pak můžeme těšit na T6_ULA delphinus, jenž přinese též GSM, WCDMA a LTE, tento kousek pravděpodobně ponese jinou konfiguraci než cassiopea. T6­_WL crater nabídne GSM, WCDMA, CDMA2000 a LTE. Poslední z nich, T6_WHL eridanus, pak přichází s tím stejným jako crater.

Tyto verze jsou pravděpodobně připravovány pro různé trhy, a tak se nabídka jejich konektivity výrazně liší. Musíme si ale opět počkat na to, kdy a za jakých podmínek přijde HTC s novým tabletofonem s možným názvem HTC One T6.

Zdroj: PhoneArena.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *