Je zde nová herní pecka Future Factory od česko-slovenského herního studia

Pro všechny skalní fanoušky Karla Čapka máme skvělou zprávu v podobě nového herního titulu nesoucího název Future Factory. Pevně věříme, že se v dnešní předigitalizované době na našeho slavného spisovatele ještě rozpomenete. Česko-slovenské herní studio Fun 2 Ronots Ltd. nezapomíná a na jeho počest přináší Future factory. Ale o čem to celé vlastně je?

keyart-trans-update

Ve své podstatě jde o kombinaci klasické akční hry se sci-fi prvky. Studio na této hře pracovalo celkem dva dlouhé roky, což už samo o sobě napovídá, že nepůjde o nezdařilé dílo. Někdo si dal záležet, na veřejnost se ale dostane až na konci tohoto roku, tak doufáme, že jsme vás moc nenavnadili, jelikož na konci tohoto článku není odkaz na Google Play, ale jen na oficiální stránky vývojářů.

Ocitnete se v roli pilota havarované parokoptéry, který se tak nevlastní vinou dostane do prostředí záhadné továrny. Všechna místa v této hře jsou inspirována právě díly Karla Čapka. O tom, že tento počin není jen tak nějakou slaboduchou snahou o vytáhnutí peněz z kapes hráčů, svědčí fakt, že se titul Future Factory dostal do top třiceti nominovaných projektů na celoevropské úrovni pod hlavičkou Indie Prize Award.

Herní koncept, který se točí kolem likvidace robotů, je různorodý, a to díky automatickému generování jednotlivých herních prvků. Každý level se tak stává unikátní záležitostí v neméně zajímavém prostředí. Hromada nástrah, několik desítek nepřátel a umělá inteligence protivníků se postarají o jedinečný zážitek. Tato hra se podle výrobců nestane tuctovou až rutinní záležitostí. Dokonce i po několika hodinách hraní bude stále co objevovat.

Hlavním cílem studia bylo přinést na platformy operačního systému Android akční hru s konzolovou grafikou. Hra se objevila i na portále Startovač, kde si dala za úkol vysbírat celkem 90 000 Kč. Při psaní článku se aktuální stav pohyboval na 41 %, což dělá nějakých 36 865 Kč. Projekt tak může podpořit kdokoliv z vás, a to částkou od 89 Kč do 11 999 Kč. Máte ještě něco málo přes 12 dní. Autoři nadále informovali, že hra bude k dispozici nejdříve na Windows Phone a vzápětí se dostane i na náš oblíbený Android.

Zdroj – Youtube, Spravovač, Fun 2 Robots

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *