Máte rozpálené zařízení? Zchlaďte jej aplikací Coolify

V obchodě Play se ve free vodách občas objeví zajímavé aplikace. Jednou z nich je bezesporu i Coolify, která má za úkol co nejefektivněji a nejrychleji zchladit vaše přehřáté zařízení. Funguje jak pro smartphony, tak i tablety zároveň. Majitelé této aplikace si pochvalují jednoduché administrátorské rozhraní a snadné počáteční nastavení. Celý úkon vám zabere jen několik málo minut vašeho času a následně se vám vylepší výkon při používání, jelikož aplikace velmi citlivě ochlazuje zařízení a tím ho samozřejmě zrychluje.

Aplikace Coolify je v obchodě Play k dispozici zdarma, možná i proto vás mile překvapí celkem pěkné prostředí, které se ve free vodách příliš často nevidí. Největší výhodou celé aplikace, kromě ochlazování přístroje, je fakt, že po prvním spuštění a krátkém nastavení ji už potřebovat nebudete, o vše ostatní se postará sama. Coolify pracuje na pozadí bez jakéhokoliv náznaku přítomnosti. Nevyskakují žádná upozornění, reklamy nebo zvukové signály.

coolify-1coolify-2

Aplikace je kompatibilní se všemi zařízeními, která mají zpřístupněné práva ROOT. Ostatní zařízení nemohou zajistit plnou funkčnost a v drtivé většině případů je chod aplikace omezený, ale i přes to bude fungovat. Aplikace Coolify je zaměřená na náročnější klientelu s ohledem na údržbu a chod svého telefonu. Hlavní předností je intuitivní a přehledné prostředí. Dominantní informací aplikace je teplota zařízení, která se objevuje na hlavní stránce. Aplikaci si můžete přizpůsobit i barevně, to však není až tak důležité, když se s aplikací takřka nesetkáte.

Teplotu zařízení si můžete nechat zobrazovat i v notifikační liště jako informaci pro zajímavost. Aplikace uskladňuje veškeré záznamy o své činnosti, můžete si tak prohlédnout, kdy bylo zapotřebí ochlazovat. Coolify je zcela zdarma, takže ji můžete nezávazně vyzkoušet.

[appbox googleplay com.onexuan.coolify]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *