Samsung má pro své klienty filmy a seriály úplně zdarma

Společnost Samsung na svých novějších zařízeních začala nabízet všem majitelům filmy a seriály zcela zdarma. Každý majitel novějšího smartphonu a tabletu značky Samsung získá i přístup do bohaté knihovny pod označením IVIO. Jde o virtuální kino, kde je uloženo přes tisíc titulů, přičemž mnohé z nich doposud nevyšly ani na DVD.

Aplikace IVIO je zcela moderní krok pro všechny milovníky online kina. Můžete si tak absolutně kdekoliv vybrat jeden z mnoha filmových trháků a celý ho shlédnout naprosto zdarma a bez vtíravých reklam. Filmy jsou samozřejmě dabované jak do českého, tak i slovenského jazyka. Díky této aplikaci se na území našeho státu dostane i obsah z produkce Walt Disney, který se zde v jiné legální formě neobjevuje.

dnhd

V případě, že si chcete svůj oblíbený film nebo seriál vychutnat v původním znění, žádný problém. Stačí zapnout titulky. IVIO aplikace je velmi přehledná a rozdělená do základních žánrových kategorií. Díky tomu se ke svému filmu dostanete opravdu rychle. Jakmile tuto aplikaci spustíte úplně poprvé, získáte prémiový účet na jeden měsíc zdarma. Majitelé tabletů řady Tablet S získají dokonce měsíce 3. Prémiový účet odstraňuje reklamy, nabízí větší nabídku filmů a navíc zpřístupňuje zónu HD. Také stojí za zmínku možnost stažení filmu do zařízení. Film se tak uloží do vaší paměti a pro jeho následné spuštění není třeba připojení k internetu.

Aplikace jednoznačně spojuje veškeré výhody videopůjčovny a knihovny. Tyto kroky jsou jednoznačnou odpovědí na pirátství, které se nedá potlačovat zákazy, nýbrž smysluplnými kroky, které divákovi za minimální poplatek, nebo za sledování reklam, nabídnou pestrý obsah, širokou nabídku a v neposlední řadě i kvalitní obraz. Pokud tyto atributy dáte pod jednu střechu, vyplatí se IVIO mnohem více než potenciálně zavirované soubory od uploaderu z warez-for.  Aplikaci stahujte zde.

zdroj: http://apps.samsung.com/earth/topApps/topAppsDetail.as?productId=000000866348

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *